اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با اپل ایدی پس از ریست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با اپل ایدی پس از ریست

سلام . من گوشیه آپدیت کردم وقتیرسیت شد اپل ایدی ازم میخواد من وارد میکنم تو اخرین مرحله که سیستم عامل بیاد بالا مینویسه could not sing in میشه بهم بگین چیکار کنم که درست شه ؟؟

ایکلود گوشیت فعال بوده اون اپل ایدی که واسش ساختی بزن حله

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

نظر

اگه اپل ایدی مغازه دار وتست ساخته برو بزنه واست

نظر

دوست عزیز اخه من وقتی گوشی خریدم رسیت کامل کرد یه اپل ایدی جدید بهش وصل کردم بعد من اصلا ایکولد گوشی وصل نکردم

نظر

الان دقیق,چی پیغامی میده

نظر

نوشته اصلی توسط rapeed نمایش پست ها
            الان دقیق,چی پیغامی میده

اول اپل ایدی میخواد بعد من وارد میکنم و نکس میزنم میره مرحله بعد تو قسمت terms and conditions گزینه agree میاد میزنم بعد چند ثانیه
            could not sing in میاد

نظر

تنظیمات اینترنت چک کن ببین درسته وصلی دوم اینکه برو تو سایت اپل ببین با اپل ایدیت وارد میشی یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط rapeed نمایش پست ها
                تنظیمات اینترنت چک کن ببین درسته وصلی دوم اینکه برو تو سایت اپل ببین با اپل ایدیت وارد میشی یا نه

الان تو ابتولز وصل شدم با اپل ایدی

نظر

با اپل ایدی اولی که براش هم ساختم باز جواب نمیده

نظر

دوستان سلام من چند سالي هست كه ايفون 5s64gb دارم تو اين مدت هر چي تلاش كردم كه اپل ايدي درست كنم اصلا سر در نيورمدم چطوري بايد اپل ايدي ايميل درست كنم از دوستان خواهش ميكنم برام اپل ايدي درست كنن چون هر جوري كه توضيح راهنمايي كردن منو بازم تو نتونستم سر در بيارم هواهش ميكنم كمكم كنيد لطفا(pleez)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ارزو طالبي نمایش پست ها
                      دوستان سلام من چند سالي هست كه ايفون 5s64gb دارم تو اين مدت هر چي تلاش كردم كه اپل ايدي درست كنم اصلا سر در نيورمدم چطوري بايد اپل ايدي ايميل درست كنم از دوستان خواهش ميكنم برام اپل ايدي درست كنن چون هر جوري كه توضيح راهنمايي كردن منو بازم تو نتونستم سر در بيارم هواهش ميكنم كمكم كنيد لطفا(pleez)

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      سلام
                      از لینک زیر فیلم آموزش ساختن اپل آیدی رو میتونید دریافت کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

دقت داشته باشید ، ایمیلی که برای ساختن اپل آیدی استفاده میکنید نباید قبلا از اون برای ساختن اپل آیدی استفاده شده باشه.
                      داشتن یک برنامه تغییر آی پی کار آمد هم خیلی مهم هستش تا در انتهای کار با خطا مواجه نشید.
                      از لینک زیر هم میتونید یک آدرس پستی کامل برای کشور مورد نظرخودتون استفاده کنید. نحوه چیدمان آدرس هم کاملا توضیح دادم

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post894629

در انتها به این تاپیک زیر مراجعه کنید و اگر دارای تمام شرایط اون بودید میتونید درخواست ساخت اکانت رایگان رو اعلام کنید تا در اسرع وقت براتون ساخته بشه.
                      قبل از ارسال درخواست حتما شرایط تاپیک رو مطالعه کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread64775.html

نظر

صبر کنید ..
                      X