اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای آپدیدت 5s از ورژن 8.4.1 به 9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای آپدیدت 5s از ورژن 8.4.1 به 9

دوستان عزیزی که آپدیت کردن و اطلاعاتشون خوبه اگه میشه اول از همه معایب و بعد مزایا قابلیت های که به ios9 اضافه شده رو توضیح بدن، به عنوان مثال بنده بدون اطلاع قبلی از ۸.۴ به ۸.۴.۱ آپدیت کردم و بعد فهمیدم که این نسخه فعلا جیلبرک نمیشه و خیلی پشیمون شدم که راه برگشت هم نداره..

Sent from my iPhone using Tapatalk

معايب : كنترل سنتر با كمي لگ بالا مياد ، فعلا نميتونيد از 4g ايرانسل استفاده كنيد
    مزايا: قابليت زوم كردن فيلم در حال پخش ، مالتي تسكينگ جديد و خيلي چيزاي خوب ديگه
    من كه از آپديت كردنم اصلا پشيمون نيستم و تا حالا باگ انچناني نديدم

- - - - - - - - - -

معايب : كنترل سنتر با كمي لگ بالا مياد ، فعلا نميتونيد از 4G ايرانسل استفاده كنيد
    مزايا: قابليت زوم كردن فيلم در حال پخش ، مالتي تسكينگ جديد و خيلي چيزاي خوب ديگه

نظر

نوشته اصلی توسط Arash0 نمایش پست ها
      معايب : كنترل سنتر با كمي لگ بالا مياد ، فعلا نميتونيد از 4g ايرانسل استفاده كنيد

- - - - - - - - - -

معايب : كنترل سنتر با كمي لگ بالا مياد ، فعلا نميتونيد از 4G ايرانسل استفاده كنيد
      ممنون از پاسخت
      میتونی از چیزای خوبش بیشتر بگی؟
      توی ظاهر و رابط کاربریش تغییر خاصی داشته؟

نظر

از نظر ظاهري و تم تغيير كلي (مثل 7 نسبت 6 ) نكرده مهم ترين تغيير ظاهري مولتي تسكينگ هست، اين ورژن هم جيلبريك اش نيومده -فعلاً صبر كنيد براي حل مشكلات، آپديت نكنيد

نظر

نوشته اصلی توسط farzad.mahlouji نمایش پست ها
          ممنون از پاسخت

برنامه هاي news و wallet اضافه شده ، والپيپر هاي جديد اضافه شده ، قابليت ذخيره انرژي اضافه شده برنامه photo تغيير كرده قابليت جستجو به تنظيمات اضافه شده
          با spotlight ميتونيد اعمال رياضي رو انجام بدين و ...

- - - - - - - - - -

ممنون از پاسخت

برنامه هاي news و wallet اضافه شده ، والپيپر هاي جديد اضافه شده ، قابليت ذخيره انرژي اضافه شده برنامه photo تغيير كرده قابليت جستجو به تنظيمات اضافه شده
          با spotlight ميتونيد اعمال رياضي رو انجام بدين و ...

نظر

سلام من ميخوام اپديت ٩رونصب كنم با گوشي حدود٣٠٠ مگ دانلود ميشه بعد ارور ميده چند دفعه اين كارو كردم نميشه در ضمن ايفون ٦ هم هست ممنون ميشم كمك كنيد دوستان

نظر

گوشي شما چقدر حافظه ي خالي داره؟

نظر

١ گيگو ٣٠٠ كيلو بايت

نظر

اشتباه شد١.٣٠٠ گيگ

نظر

نوشته اصلی توسط saeedzamani نمایش پست ها
                    ١ گيگو ٣٠٠ كيلو بايت

2 ~ 3 گیگ خالی کنید . (حداقل)

نظر

سلام من همین الان به 9 آپدیت کردم. مشکلی نداشتم تا الان نه لگ زدن نه کندی تو عملکرد فقط طبق اعلام شرکت ایرانسل و دوستان با سویچ روی مود LTE کلا شبکه قطع و آنتن میرفت که با استفاده از همراه اول مشکل رفع شد فقط برای ریستور بک
                      اپ از ituns نیاز به این داره که از تنظیمات find my iphone رو خاموش کنید و از آخرین نسخه ituns استفاده کنید.
                      ویرایش توسط mehdi2278 : https://i-phone.ir/forums/member/176228-mehdi2278 در ساعت 23-09-2015, 01:00 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi2278 نمایش پست ها
                        سلام من همین الان به 9 آپدیت کردم. مشکلی نداشتم تا الان نه لگ زدن نه کندی تو عملکرد فقط طبق اعلام شرکت ایرانسل و دوستان با سویچ روی مود LTE کلا شبکه قطع و آنتن میرفت که با استفاده از همراه اول مشکل رفع شد فقط برای ریستور بک
                        اپ از ituns نیاز به این داره که از تنظیمات find my iphone رو خاموش کنید و از آخرین نسخه ituns استفاده کنید.
                        ممنون از اعلام نظرت
                        فقط توضیح رو بتونی کامل کنی ممنون میشم
                        اول در مورد شمکه LTE بفرمایید که یعنی فقط از اپراتور همراه اول از LTE میشه استفاده کرد

و مسئله بعدی اینکه نحوه ریستور کردن رو برای یه شخص مبتدی بیشتر توضیح بدید.

نظر

سلام من ورژن گوشی روبه 9.0.1تبدیل کردم ولی متاسفانه lteجواب نمیده وفقط کلمه eبالای صفحه نمایش ظاهر میشه

نظر

راهنمایی برای آپدیدت 5s از ورژن 8.4.1 به 9

همینطوریش هم با آپدیت به ۸.۴.۱ برای جلبریک به مشکل برخوردم و هنوز جلبریک نشده علاوه بر اون برای کار کردن با itools و برنامه های مشابه به مشکل خوردم دیگه وای به حال ios 9.0.1
                            خصوصا این خبر رو که شنیدم جلبریک کردن ios9 غیر ممکن شده و امکان بازگشت به ورژن پایین تر وجود نداره فکر کنم آپدیت نکنم بهتر باشه.
                            منتظر میمونم روی ۸.۴.۱ ببینیم چی میشه...

ویرایش توسط farzad.mahlouji : https://i-phone.ir/forums/member/188017-farzad-mahlouji در ساعت 26-09-2015, 04:27 PM

نظر

همینطوریش هم با آپدیت به ۸.۴.۱ برای جلبریک به مشکل برخوردم و هنوز جلبریک نشده علاوه بر اون برای کار کردن با itools و برنامه های مشابه به مشکل خوردم دیگه وای به حال ios 9.0.1
                              خصوصا این خبر رو که شنیدم جلبریک کردن ios9 غیر ممکن شده و امکان بازگشت به ورژن پایین تر وجود نداره فکر کنم آپدیت نکنم بهتر باشه.
                              منتظر میمونم روی ۸.۴.۱ ببینیم چی میشه...

البته طبيعي هست كه به عنوان طرفدار جيلبريك ناراحت باشيد اما در نظر داشته باشيد اپل جيلبريك رو قانوني نمي دونه و اينكه براي 8.4.1 راهي براي جيلبريك كردن وجود نداره نميشه اپل رو سرزنش كرد و مقصر دونست!
                              مشكلات شبيه iTools هم به سازندگان اش مربوط هست و اونا بايد آپديت و سازگار كنن كه معمولاً پس از مدتي مشكلات اين چنيني حل ميشه
                              اين خبر ها هم الكيه، قطعاً جيلبريك مياد اما هكر ها نميان براي يه ورژن مثل 9.0.1 جيلبريك رو منتشر كنن و صبر مي كنن وقتي پايدار تر شد چون اينجوري امكان بسته شدن راه توسط اپل در آپديت هاي بعدي هست كه كار سخت تر ميشه، بخاطر همينه براي 8.4.1 هنوز جيلبريك نيومده چون اگه بياد اپل راهش رو براي ورژن هاي پايدار تر از 9 مي بنده

نظر

صبر کنید ..
                              X