اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن روی ارم اپل تونز بعد از جیلبریک و ریختن برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن روی ارم اپل تونز بعد از جیلبریک و ریختن برنامه

سلام لطفا کمممممممممممک کنید من تازه یک iphone 5s خریدم ورژنش ۸٫۴ هستش هیچ برنامه ای روش نزده بودم تا اینکه هفته گذشته بردمش برا ریختن برنامه و ساخت اپل ای دی و جیلبریک کردن وقتی که اوردم خونه همه چی مرتب بود تا اینکه گوشی رو خاموش روشن کردم و روی لوگوی ای تونز گیر کرد و دیگه بالا نیومد بردم چندبار ریسیت کردن و باز برنامه زدن روش بازم این مشکل و داشت تا اینکه اون اقا گفت این گوشی نمیشه برنامه ریخت روش باید همینجوری ساده استفاده کنی و برنامه نریزی من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیفون همچین مشکلاتی عادیه ،فریمورش رو دستی دانلود کن و با ایتونز چند بار اپگرید کن درست میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

جایی و سراغ داری ببرم انجام بدن خودم تازه گرفتمش.اگه لطف کنی ممنون میشم

نظر

میشه جایی که کارشون درسته معرفی کنی خودم تازه گرفتم ای تونزم نصب نکردم

نظر

نوشته اصلی توسط nasserrrrr نمایش پست ها
          سلام لطفا کمممممممممممک کنید من تازه یک iphone 5s خریدم ورژنش ۸٫۴ هستش هیچ برنامه ای روش نزده بودم تا اینکه هفته گذشته بردمش برا ریختن برنامه و ساخت اپل ای دی و جیلبریک کردن وقتی که اوردم خونه همه چی مرتب بود تا اینکه گوشی رو خاموش روشن کردم و روی لوگوی ای تونز گیر کرد و دیگه بالا نیومد بردم چندبار ریسیت کردن و باز برنامه زدن روش بازم این مشکل و داشت تا اینکه اون اقا گفت این گوشی نمیشه برنامه ریخت روش باید همینجوری ساده استفاده کنی و برنامه نریزی من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          بابا حرف بیهوده زده فروشنده.
          مگه میشه ایفون رو روش برنامه نریخت.
          طرف دو تا چیز از اپل بلد نیس بعد میره مغازه اپل استور میزنه به اصطلاح خودش.
          شما نگران نباش دوست عزیز.
          احتمالا این رفیقمون واست جیلبرک ناپایدار میکرده که هرسری بعد از خاموش روشن کردن گوشی بالا نمیومده
          شما گوشیتو ببر به حالت dfu بعد ریستور کن.
          تموم اموزش ها هم تو سایت خودمون هست.
          احتیاج نیس پول الکی بدید به این مغازه دار هایی که چیزی سرشون نمیشه.
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
          X