اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارسال اهنگ با تلگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارسال اهنگ با تلگرام

با سلام كسي ميدونده چطور ميشه با تلگرام اهنگ فرستاد خيلي لازم دارم اگه ميشه كمك كنين
    ممنون

نه نمیشه ..............

آهنگ هم بیاد نمیشه سیو هم کرد

نظر

ارسال اهنگ با تلگرام

نوشته اصلی توسط Reza_zandieh90 نمایش پست ها
      با سلام كسي ميدونده چطور ميشه با تلگرام اهنگ فرستاد خيلي لازم دارم اگه ميشه كمك كنين
      ممنون
      برنامه های زیادی هستن که شما میتونید فایل های مختلفی رو با اونها باز کنید مثل
      https://appsto.re/us/Vw_Vv.i
      شما میتونید آهنگ ها رو داخل اونا بریزید و اونها رو از طریق open in توی تلگرام به اشتراک بذارید

فایل های دریافت شده رو هم میتونید توی این برنامه ذخیره کنید (از طریق open in توی تلگرام)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با أين برنامه كتاب هم ميشه فرستاد و سيو كرد؟

نظر

Music2go نصب کنید آهنگ های داخل اپ میوزیک رو هرجا میخواید میتونید شر کنید ! بهترین اپِ اپ استور از نظر من :دی

نظر

نوشته اصلی توسط Reza_zandieh90 نمایش پست ها
            ممنون
            دارم نا اميد ميشم از ايفون با اين محدوديتهاش

نظر

اقا یکی ان مشکل منو حل کنه.چرا اخه ios انقدر محدودیت داره تو اپهای فریش. دنبال یک اپ هستم که بتونه موزیک از مثلا تلگرام واتس اپ بگیرم و از طریق itunes داخل کامپیوتر ذخیره کنم .آیا برنامه ای هست؟ممنون میشم هرچه زودتر راهنماییم کنید.دوستون دارم

نظر

Izip free

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط masoudnovin نمایش پست ها
                  اقا یکی ان مشکل منو حل کنه.چرا اخه ios انقدر محدودیت داره تو اپهای فریش. دنبال یک اپ هستم که بتونه موزیک از مثلا تلگرام واتس اپ بگیرم و از طریق itunes داخل کامپیوتر ذخیره کنم .آیا برنامه ای هست؟ممنون میشم هرچه زودتر راهنماییم کنید.دوستون دارم
                  سلام دوست عزیز.
                  راحت ترین راه اینه که برنامه تلگرام رو روی ویندوز نصب کنید و به راحتی فایل های دریافتی رو روی هاردتون ذخیره کنید
                  … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                  X