اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد خرید آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد خرید آیفون 5s

سلام خدمت همه دوستان/من عضو جدید هستم.تمام اطلاعات در مورد خرید آیفون5s رو خوندم....فقط 2 تا سوال از شما داشتم لطفا در اسرع وقت جواب بدید ...ممنونم
    1 اینکه با توجه به اینکه اواخر تولید گوشی5s هستش...یه جاییرو معرفی کنید که بشه حداقل با خیال راحت تر خرید کرد تا مشکلات پارت نامبر و اصل بودن و نبودن و غیره پیش نیاد....
    2 اینکه من متوجه نشدم....آیا بهتره که دیوایس ما در هنگام خرید اکتیو نشده باشه؟؟؟؟
    لطفا زودتر جواب بدید تا منم یه خرید خوب رو تجربه کنم////پیشاپیش بازم ممنون

جایی رو که طبق قوانین انجمن نمیشه معرفی کرد
    سوال دوم رو هم بله. نباید اکتیو شده باشه. اما چرا 5 اس؟ اگه مشکل مالی ندارید، 6 خریداری کنید تا بیشتر براتون دووم داشته باشه

نظر

بحث مالیش مهم نیس مهدی جان...ممنون از راهنمایی شما..من از طراحی 6 خوشم نیومد...ولی وسواس خاصی نسبت به خرید 5s دارم..میشه راهنمایی کنی اگه مورد خاصی هست موقع خریدش دقت کنم یا نه؟

- - - - - - - - - -

بحث مالیش مهم نیس مهدی جان...ممنون از راهنمایی شما..من از طراحی 6 خوشم نیومد...ولی وسواس خاصی نسبت به خرید 5s دارم..میشه راهنمایی کنی اگه مورد خاصی هست موقع خریدش دقت کنم یا نه؟

نظر

همون تاریخ اکتیو شدن فقط مهم هستش...

ولی من پیشنهاد میکنم 6 رو بگیرید. چون ضرر می کنید

نظر

ممنونم.با 6 مشکلی ندارم جز اینکه دوربینش از خودش بیرون زده.به نظرم تو این مورد بی سلیقه عمل کرده.البته به خاطر ضخامت مجبور شده.وگرنه همه چیزش عالیه.کاش این مورد رو هم نداشت.

نظر

یه سری سوالات درمورد خریداین گوشی داشتم که اگر راهنماییم کنید خیلی خوب میشه :
            اینکه سخت افزار این گوشی خوبه درمقایسه با گوشی هایی با این رده قیمت
            و ایفون 6 چه ویژگی بهتری نسبت به این داره بحث مالی اصلا ملاک نیست
            ولی ایفون 6 یه سری مشکلات ظاهری داره و به خاطر همین تصمیم به خرید این گوشی شدم اگر راهنمایم کنید ممنون میشم

نظر

قطعا از همه لحاظ ٦ بهتره. من خودم هم اصلا از ٦ خوشم نميومد حتي دست هم بهش نميزدم ولي توي اپل استور فرانسه دستم گرفتم كلا نظرم عوض شد. قطعا از لحاظ مبلغي كه براي ٥اس ميدين خريد عقلاني نيست ولي اگر اين مدل شما رو خوشحال ميكنه ديگه بحث منطق كنار ميره.
              براي خريد خيال راحت اين مدل چون ديگه رند بازار نيست فقط و فقط و فقط از ديجي كالا تهيه كنيد چون اگر از مغازه دار گرفتين شك نكنيد كه گوشي اكبند بهتون نميده.
              قيمت ١٦ گيگ با گارانتي مه تل ١٩٥٠ و گارانتي وقايع گستر ١٩٠٠ بود تا ديروز.
              سالم باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
              X