اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید 5s فوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید 5s فوری

سلام دوستان من می خوام شنبه یک ایفون 5s بگیرم اما سر این قضیه refurbished یا رفرش بودن ان نگران هستم چه جوری می شود یک ایفون 5s رفرش را تشخیص داد نمی شود سریال گوشی را در سایتی برای چک کردن refurbished بودن دستگاه چک کرد؟ خود سایت اپل همچین بخشی نداره؟

5s کاملا" نو و غیر refurbished شده، تو بازار موجود نیست اگر هم که باشه خیلی نایابه به نظرم یا 5s کارکرده تمیز بخرید یا 6 که خیلی بهتر از 5s مخصوصا" Touch ID خیلی بهتر و سریعتر و صفحه نمایش 4.7 اینچی آن
    این هم لینک چک کردن سریال گوشی
    Check IMEI iPhone

قبل از خرید شماره سریال پشت جعبه را چک کنید اگر رقم اول و دوم با 5K شروع می‌شود از خرید آن صرف نظر کنید. البته ممکن است جعبه با شماره سریال تقلبی ساخته و عرضه شود در این صورت بعد از باز کردن جعبه و از داخل دستگاه از قسمت Settings > General > About قسمت Serial Number را چک کنید که حتما با پشت جعبه یکی بوده باشد و رقم اول آن با 5 شروع نشود.
    ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 17-04-2015, 01:50 PM

نظر

دوست عزیز mxrx33 این سایتی که گذاشته اید دقیقا چی کار می کند Check IMEI iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
        5s کاملا" نو و غیر refurbished شده، تو بازار موجود نیست اگر هم که باشه خیلی نایابه به نظرم یا 5s کارکرده تمیز بخرید یا 6 که خیلی بهتر از 5s مخصوصا" Touch ID خیلی بهتر و سریعتر و صفحه نمایش 4.7 اینچی آن
        این هم لینک چک کردن سریال گوشی
        Check IMEI iPhone

قبل از خرید شماره سریال پشت جعبه را چک کنید اگر رقم اول و دوم با 5K شروع می‌شود از خرید آن صرف نظر کنید. البته ممکن است جعبه با شماره سریال تقلبی ساخته و عرضه شود در این صورت بعد از باز کردن جعبه و از داخل دستگاه از قسمت Settings > General > About قسمت Serial Number را چک کنید که حتما با پشت جعبه یکی بوده باشد و رقم اول آن با 5 شروع نشود.
        دوست عزیز نمیدونم این بحث که میگن همه شون ریفربیش هستند به نظرم یه دروغه محضه سر همین دروغ دوماه وایسادم آخرشم دم به تله دادم و گوشس آک گرفتم
        یه بار دست دو گرفتم مشکل داشت پس دادم بیست تومنم ضرر کردم خداروشکر مبلغ ناچیزی ضرر کردم ولی الان به نظرم ایفونی که گرفتم ریفربیشد شده نیست! هیچ برچسپی نبود روش خداروشکر سالم بود الان هم تست کردم Imei رو این رو آورد و خیالم راحت شد البته شما هم ببینید مشکلی نیست؟

نظر

دوست عزيز توى سايت اپل قسمت ساپروت بريد imei كد دستگاه رو وارد كنيد اگر خواست دستگاه رو اكتيو كنه معلومه كه آك هستش!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

من چند وقت پیش یک ۵ اس آک خریدم و اصلا هم رفر نبود و حتی سایت اپل رو هم چک کردم تاریخ شروع سرویس از همون تاریخی بود که من گوشی رو اکتیو کرده بودم
            منظور این هست اگر بگردید حتما پیدا میکنین مشکلی نیست
            فایل های پیوست شده
            ویرایش توسط amirhalgord : https://i-phone.ir/forums/member/2062-amirhalgord در ساعت 24-04-2015, 11:19 AM

نظر

صبر کنید ..
            X