اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپدیت کردن دستی دستگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپدیت کردن دستی دستگاه

سلام دوستان من یک ایفون از علاعدین خریده ام نسخه ios ان 8.1.2 است و یک روز از خود دستگاه پیغام اپدیت امد و من نسخه ios خودم را به 8.2 ارتقاع دادم و بعد از ان دچار مشکلاتی مثل درست کار نکردن تاچ و هنگ کردن دستگاه شدم البته قبل از ان هم دچار این مشکلات بودم و در ضمن ایفون را دو هفته است خریده ام و فروشنده در جواب گفت اپدیت دستی گوشی را به هم می ریزد و اپدیت باید از طریق لپ تاب های اپل صورت بگیرد و گرنه دستگاه دچار مشکل می شود حالا من می خواستم ببینم فروشنده راست می گوید و در صورت اپدیت دستی دستگاه دچار مشکل می شود؟ دوستان تو رو خدا من را راهنمایی کنید

نوشته اصلی توسط kiarash00 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک ایفون از علاعدین خریده ام نسخه ios ان 8.1.2 است و یک روز از خود دستگاه پیغام اپدیت امد و من نسخه ios خودم را به 8.2 ارتقاع دادم و بعد از ان دچار مشکلاتی مثل درست کار نکردن تاچ و هنگ کردن دستگاه شدم البته قبل از ان هم دچار این مشکلات بودم و در ضمن ایفون را دو هفته است خریده ام و فروشنده در جواب گفت اپدیت دستی گوشی را به هم می ریزد و اپدیت باید از طریق لپ تاب های اپل صورت بگیرد و گرنه دستگاه دچار مشکل می شود حالا من می خواستم ببینم فروشنده راست می گوید و در صورت اپدیت دستی دستگاه دچار مشکل می شود؟ دوستان تو رو خدا من را راهنمایی کنید
    سلام
    نسخه 8.3 اومده نسخه کامل تر از قبلی هست فریمور رو دانلود و با آیتونز رستور کنید

نظر

اقا جواب سوال من چی شد اپدیت دستی اشکال دارد ممنون.

نظر

نه. چه اشکالی؟
        عقل اپل اندازه ی اون فروشنده نبود؟

نظر

خیلی از فروشگاه های اپل ایران اپیدت مستقیمو می کوبن به دلایلی که سرورا مشکل پیدا می کنه و هزار دلیل دیگه که برین پیش خودشن اپیدت کنیو خدا تومن بیگرن ولی می تونی برا اینکه خیال خودتو اونو راحت کنی با ایتیونز اپدیت کنی که دیگه بهانه ای نداشته باشه ....
          ویرایش توسط hesamo : https://i-phone.ir/forums/member/9093-hesamo در ساعت 23-04-2015, 10:49 AM

نظر

فقط با ایتونز باید اپدیت شه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sooomi نمایش پست ها
              فقط با ایتونز باید اپدیت شه؟!

اگه گوشیتون جیلبرک نباشه از طریق خوده گوشی هم میتونید اپدیت کنید
              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

اها مرسی من امروز همش مزاحم شما شدم[emoji53]

نظر

صبر کنید ..
                X