اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در دانلود نرم افزار از اپل استور بعد از آپدیت به 8.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در دانلود نرم افزار از اپل استور بعد از آپدیت به 8.3

با سلام متاسفانه بعد از آپدیت به 8.3 موقع دانلود از اپل استور با پیغامی مبنی بر این که اطلاعات پرداخت خود را تکمیل کنید برخورد میکنم که بعد از ادامه به قسمتی میره که میخواد اطلاعات کارت اعتباری رو وارد کنم و در کل میخواد از حالت none خارج بشه...
    لطفا دوستان راهنمایی کنن که چی کار باید بکنم که مثل قبل بشه بدون مشکل از اپ استور دانلود کرد...
    ممنون

نوشته اصلی توسط poyan_zand نمایش پست ها
    با سلام متاسفانه بعد از آپدیت به 8.3 موقع دانلود از اپل استور با پیغامی مبنی بر این که اطلاعات پرداخت خود را تکمیل کنید برخورد میکنم که بعد از ادامه به قسمتی میره که میخواد اطلاعات کارت اعتباری رو وارد کنم و در کل میخواد از حالت none خارج بشه...
    لطفا دوستان راهنمایی کنن که چی کار باید بکنم که مثل قبل بشه بدون مشکل از اپ استور دانلود کرد...
    ممنون
    سلام
    با استفاده از ف ی ل## میتونی از این مرحله رد بشی فقط ip با کشوری که انتخاب کردی یکی باشی به طور مثال اگر اپل آی دی آمریکا انتخاب کردی ip هم باید آمریکا باشه

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
      سلام
      با استفاده از ف ی ل## میتونی از این مرحله رد بشی فقط ip با کشوری که انتخاب کردی یکی باشی به طور مثال اگر اپل آی دی آمریکا انتخاب کردی ip هم باید آمریکا باشه
      متاسفانه این راهی که گفتید نشد من اپل ایدیم برای آمریکاست و با ای پی آمریکا رفتم الان اما همون پیغام رو باز میده و بعد این قسمت و نشون میده...

ویرایش توسط poyan_zand : https://i-phone.ir/forums/member/180725-poyan_zand در ساعت 10-04-2015, 03:41 AM

نظر

موقع انجام این مراحل باید ip همون کشور انتخابیتو داشته باشیو یه آدرس پستی معتبر وارد کنی که کامل بشه

نظر

نوشته اصلی توسط Farnood Gh نمایش پست ها
          موقع انجام این مراحل باید ip همون کشور انتخابیتو داشته باشیو یه آدرس پستی معتبر وارد کنی که کامل بشه
          بله درست میگید اما اپل آیدی من فعاله و من بیش از 1 سال که دارم ازش استفاده میکنم و آدرس پستی معتبر داره اما میگم بعد از آپدیت به 8.3 این مشکل پیش اومده و میخواد که اطلاعات یه حساب و متصل به اپل آیدی کنم...
          که متاسفانه من حساب مستر یا ویزا ندارم...

نظر

با آیفون نشد تو مک درست شد ممنون از راهنمایی شما دوستان...
            مثل این که بعد آپدیت به 8.3 اپل میخواسته یه چک کنه دوباره اطلاعات پرداخت اپل آیدی رو...

نظر

بعضی موقع ها بعد آپدیت که اطلاعات اپل آیدی رو مجدد وارد میکنیم برای چک کردن دوباره این صفحه اطلاعات پرداخت میاد.

نظر

صبر کنید ..
              X