اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل وصل نشدن wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل وصل نشدن wifi

سلام
    تازه ایفونم به دستم رسید
    الان میخوام به wifi وصل بشم اما وقتی اتصال رو میزنم هی قطع و وصل میشه
    یعنی هی میزنه انتخاب شبکه هی میشه کانکتید باز قطع میشه

نوشته اصلی توسط dsamyes نمایش پست ها
    سلام
    تازه ایفونم به دستم رسید
    الان میخوام به wifi وصل بشم اما وقتی اتصال رو میزنم هی قطع و وصل میشه
    یعنی هی میزنه انتخاب شبکه هی میشه کانکتید باز قطع میشه
    مارک مودم تون چی هست اگه تی پی لینک هست مودم رو آپدیت کنین به احتمال زیاد حل میشه.
    من توی دفترم 3 تا روتر دارم که مارک یکیشون تی پی لینک هست و یدونه هم رپیتر مارک تی پی لینک دارم وقتی وارد محدوده اونا میشم آیفون خودم و همکارام هی شروع به قطع و وصل شدن میکردن که وقتی هم روتر و هم ریپیتر رو آپدیت کردم مشکل هممون درست شد.
    در ضمن توی دفتر 2 تا روتر مارک دی لینک و یدونه روتر مارک زایکسل هم داریم که با اونا هیچ مشکلی نداریم این مشکل رو فقط با برند تی پی لینک پیدا کرده بودیم که خداروشکر حل شد.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط a.p.p.l.e نمایش پست ها
      مارک مودم تون چی هست اگه تی پی لینک هست مودم رو آپدیت کنین به احتمال زیاد حل میشه.
      من توی دفترم 3 تا روتر دارم که مارک یکیشون تی پی لینک هست و یدونه هم رپیتر مارک تی پی لینک دارم وقتی وارد محدوده اونا میشم آیفون خودم و همکارام هی شروع به قطع و وصل شدن میکردن که وقتی هم روتر و هم ریپیتر رو آپدیت کردم مشکل هممون درست شد.
      در ضمن توی دفتر 2 تا روتر مارک دی لینک و یدونه روتر مارک زایکسل هم داریم که با اونا هیچ مشکلی نداریم این مشکل رو فقط با برند تی پی لینک پیدا کرده بودیم که خداروشکر حل شد.

با تشکر
      سلام
      خیلی ممنونم از لطف شما
      با عوض کردن کشور به امریکا در مودم درست شد

نظر

صبر کنید ..
      X