اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جلبریک آیفون و آپدیت شده به 8.1.2 با ota

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جلبریک آیفون و آپدیت شده به 8.1.2 با ota

سلام دوستان
    یه آیفون 5اس دارم میخوام جلبریکش کنم، ولی از طریق ota به 8.1.2 آپدیتش کرده بودم، خواستم ببینم راهی هست چونکه خود گوشی آخرین آپدیت هستش بدون اینکه 2گیگ فایل ریستور رو برای آیتونز دانلود کنم بتونم جل کنم؟؟ یا فقط باید اون فایل رو دانلود و با اون ریستور انجام بشه؟ ممنون
    ویرایش توسط hadi_723 : https://i-phone.ir/forums/member/82013-hadi_723 در ساعت 30-12-2014, 08:57 PM

نوشته اصلی توسط hadi_723 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه آیفون 5اس دارم میخوام جلبریکش کنم، ولی از طریق ota به 8.1.2 آپدیتش کرده بودم، خواستم ببینم راهی هست چونکه خود گوشی آخرین آپدیت هستش بدون اینکه 2گیگ فایل ریستور رو برای آیتونز دانلود کنم بتون جل کنم؟؟ یا فقط باید اون فایل رو دانلود و با اون ریستور انجام بشه؟ ممنون
    خود برنامه که گفته بهتره قبلش از طریق آیتونز ریستور یا آپدیت(Shift+Update) کنید اما مواردی بدون ریستور هم انجام شده.

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
      خود برنامه که گفته بهتره قبلش از طریق آیتونز ریستور یا آپدیت(Shift+Update) کنید اما مواردی بدون ریستور هم انجام شده.
      امکانش هست مشکلی پیش بیاره و گوشی بالا نیاد و فقط با فایل ریستور بالا بیاد؟ میخوام ببینم اگر احتمالش هست انجام ندم، ولی اگر انجام دادم و احیاناً روی بوت موند بدون اون فایل میشه به حالت قبل برش گردوند یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hadi_723 نمایش پست ها
        امکانش هست مشکلی پیش بیاره و گوشی بالا نیاد و فقط با فایل ریستور بالا بیاد؟ میخوام ببینم اگر احتمالش هست انجام ندم، ولی اگر انجام دادم و احیاناً روی بوت موند بدون اون فایل میشه به حالت قبل برش گردوند یا نه؟
        بهتون پیشنهاد میکنم ریسک نکنید و ریستور کنید

نظر

سلام
          بنده گوشی آیفون 5s از آمریکا سفارش دادم،گفته شده آمریکا آنلاک شده
          یعنی بنده بخام در ایران استفاده کنم دیگه احتیاجی به آنلاک کردنش اونم داخل ایران نیست? ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
            بهتون پیشنهاد میکنم ریسک نکنید و ریستور کنید
            سلام
            یعنی بنده بخام در ایران استفاده کنم دیگه احتیاجی به آنلاک کردنش اونم داخل ایران نیست? ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط pejman zakeri نمایش پست ها
              سلام
              نه مشكلي نيست و با خيال راحت استفاده كنيد

نظر

صبر کنید ..
              X