اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل میکروفون iphone 5s در هنگام مکالمه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل میکروفون iphone 5s در هنگام مکالمه

دروددوستان.من امروزیه iphone 5s نوگرفتم ولی نمیدونم چراموقع مکالمه طرف مقابل میگه که صدات خوب نیست وبم شده(انگارازته چاه صحبت میکنم باهاش) اینوهم بگم که گوشیم ازوقتی خریدم نه ضربه خورده ونه ازدستم افتادهاینجورکه معلومه چندنفردیگه هم این مشکل روداشتنممنون میشم یه راهنمایی کنین بگین مشکل ازکجاس؟؟؟(خداکنه نرم افزاری باشه:-((((( ) درضمن ios7هم روش نصبه

مگه تست نکردید موقع خرید؟
    ببینید نایلونی چیزی نداره روش.یه بار آپدیت کنید به 8 ببینید درست میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط chris123 نمایش پست ها
      چراداداش موقع خریدپلمپ تحویل گرفتم واونجاتست کردم همه چی روولی واسه تست میکروفن گوشی ایفون روخودم دست گرفتم ورفیقم باگوشی خودش زنگ زدبهم اون صداش خوب میومدمنم ازش پرسیدم صدام چجوریه؟گفت خوبه اخه دفعه اولش بودفکرکنم وقتی رسیدم خونه چندساعت بعدفکرکنم متوجه شدماینوهم بگم که تویه انجمن هم سرچ کردم چندنفرهمین مشکل روداشتن
      ویرایش توسط AbdoM : https://i-phone.ir/forums/member/177706-abdom در ساعت 02-12-2014, 02:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط chris123 نمایش پست ها
        چراداداش موقع خریدپلمپ تحویل گرفتم واونجاتست کردم همه چی روولی واسه تست میکروفن گوشی ایفون روخودم دست گرفتم ورفیقم باگوشی خودش زنگ زدبهم اون صداش خوب میومدمنم ازش پرسیدم صدام چجوریه؟گفت خوبه اخه دفعه اولش بودفکرکنم. وقتی رسیدم خونه چندساعت بعدمتوجه شدماینوهم بگم که تویه انجمن هم سرچ کردم چندنفرهمین مشکل روداشتن الان هم دارم8.1.1رودان میکنم خداکنه درست شه اگه ایفون اچارخورددیگه به دردنمی خوره

نظر

یه سرچی بکنید توی سایت اپل ببینید کسی که این مشکل رو داشته چی بهش گفتن.

نظر

نوشته اصلی توسط AbdoM نمایش پست ها
            دروددوستان.من امروزیه iphone 5s نوگرفتم ولی نمیدونم چراموقع مکالمه طرف مقابل میگه که صدات خوب نیست وبم شده(انگارازته چاه صحبت میکنم باهاش) اینوهم بگم که گوشیم ازوقتی خریدم نه ضربه خورده ونه ازدستم افتادهاینجورکه معلومه چندنفردیگه هم این مشکل روداشتنممنون میشم یه راهنمایی کنین بگین مشکل ازکجاس؟؟؟(خداکنه نرم افزاری باشه:-((((( ) درضمن ios7هم روش نصبه
            برادر برو ستینگ نویز کنسلینگ رو خاموش کن!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
              برادر برو ستینگ نویز کنسلینگ رو خاموش کن!

انجام دادم ولی درست نشد:-(((

نظر

انجام دادم ولی درست نشد:-(((
                بهترین راه برای شما ریستور هست
                اگه حل نشد مشکل سخت افزاری هستش
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دوست عزيز اول يه سوال ! با ايفونت ز بزن به يه گوشي ديگه ولوم ايفونتم ببرش تا ته كه خوب صداي طرف بشنوي ! بعدش ببين وقتي از گوشي ديگه حرف ميزني صداي خودتم ميشنوي يا نه( يعني صداي خودتم بر ميگرده يا نه)
                  اگه نه اينجوريم نيست و فقط صداش كمه بازم فقط به يجا بر ميگرده اونم عيب سخت افزاري مربوط به ميكروفن و يا بلندگوي كنار دوربينش هست!
                  كلا راه هاي مختلفي واسه تست دوتا ميكروفن ايفون هست! يكي از ميكروفن هاي ايفون كه كار نويزگيرم انجام ميده كنار خروجي سوكت هدفون (همون سوراخ ريز) هستش و براي تستش دوربين روشن كن و شروع به فيلم برداري كن و چندبارم تب بزن رو صفحه بعد ببين صداي فيلمت خوبه؟ ببين صداي انگشتت كه تب ميزدي ضبط نكرده باشه!
                  سوالي بود در خدمتيم

نظر

نوشته اصلی توسط tambako نمایش پست ها
                    دوست عزيز اول يه سوال ! با ايفونت ز بزن به يه گوشي ديگه ولوم ايفونتم ببرش تا ته كه خوب صداي طرف بشنوي ! بعدش ببين وقتي از گوشي ديگه حرف ميزني صداي خودتم ميشنوي يا نه( يعني صداي خودتم بر ميگرده يا نه)
                    اگه نه اينجوريم نيست و فقط صداش كمه بازم فقط به يجا بر ميگرده اونم عيب سخت افزاري مربوط به ميكروفن و يا بلندگوي كنار دوربينش هست!
                    كلا راه هاي مختلفي واسه تست دوتا ميكروفن ايفون هست! يكي از ميكروفن هاي ايفون كه كار نويزگيرم انجام ميده كنار خروجي سوكت هدفون (همون سوراخ ريز) هستش و براي تستش دوربين روشن كن و شروع به فيلم برداري كن و چندبارم تب بزن رو صفحه بعد ببين صداي فيلمت خوبه؟ ببين صداي انگشتت كه تب ميزدي ضبط نكرده باشه!
                    سوالي بود در خدمتيم

ممنون ازجوابت عزیزدرموردسوال اول بگم که وقتی باایفونم حرف میزنم صدای طرف راحت میادواسم وصدای خودم برام برنمی گرده(مثل مکالمه معمولی) ولی اون کسی که پشت خطه صدای من براش قطع ووصل میشه(مثلاوقتی میگم الوسلام خوبی؟کلمه الوسلام صدام خوبه ولی کلمه خوبی بایه ولوم کم میره براش به همین ترتیب صدا هی براش کم وزیادمیشه)
                    درموردتست هم بگم که همونطورکه شماگفتین موقع فیلمبرداری باانگشتم زدم روی صفحه(اونقدراهم محکم نزدم هاولی صداش ضبط شده بودیعنی قشنگ توفیلم معلوم بوددارم باانگشت به صفحه میزنم)
                    ممنون میشم اگه میتونین بگین مشکل ازکجاس حداقل خداکنه مشکل ازای سیش نباشهوقتی صدام روضبط میکنم که عالی ضبط میشه ولی موقع مکالمه اینجوری میشه راستی ریستورهم کردم هاولی مثل اول بودهنوزios8رونصب نکردم یعنی امکان داره ورژنش روبالاببرم درست بشه؟:-((((

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                      بهترین راه برای شما ریستور هست
                      اگه حل نشد مشکل سخت افزاری هستش
                      ریستورکردم داداش ولی حل نشد.شمانمی دونی ممکنه مشکل ازکجاباشه؟اصلادلم نمی خوادگوشی اچاربخوره

نظر

درود
                        فکر نکنم مشکل خاصی باشه اخه منم که گوشیمو خریدم دقیقا همین مشکلو داشتم با هر کی تلفنی صحبت میکردم میگفت که صدات ناجوره خلاصه مشکل من بعد از مدت کوتاهی حل شد دقیقا نمیدونم چند روز یا یک هفته،در ضمن پیشنهاد میکنم یه بار ریست آل ستینگز هم بکنید
                        امیدوارم مشکلتون حل بشه

Sent from my iPhone5s using Tapatalk

نظر

ممنون ازجوابت عزیزدرموردسوال اول بگم که وقتی باایفونم حرف میزنم صدای طرف راحت میادواسم وصدای خودم برام برنمی گرده(مثل مکالمه معمولی) ولی اون کسی که پشت خطه صدای من براش قطع ووصل میشه(مثلاوقتی میگم الوسلام خوبی؟کلمه الوسلام صدام خوبه ولی کلمه خوبی بایه ولوم کم میره براش به همین ترتیب صدا هی براش کم وزیادمیشه)
                          درموردتست هم بگم که همونطورکه شماگفتین موقع فیلمبرداری باانگشتم زدم روی صفحه(اونقدراهم محکم نزدم هاولی صداش ضبط شده بودیعنی قشنگ توفیلم معلوم بوددارم باانگشت به صفحه میزنم)
                          ممنون میشم اگه میتونین بگین مشکل ازکجاس حداقل خداکنه مشکل ازای سیش نباشهوقتی صدام روضبط میکنم که عالی ضبط میشه ولی موقع مکالمه اینجوری میشه راستی ریستورهم کردم هاولی مثل اول بودهنوزios8رونصب نکردم یعنی امکان داره ورژنش روبالاببرم درست بشه؟:-((((
                          دوست عزیز شما اگه ریستور میکردی الان باید ای او اس ۸ بودی....

نظر

نوشته اصلی توسط miliii نمایش پست ها
                            دوست عزیز شما اگه ریستور میکردی الان باید ای او اس ۸ بودی....

مرسی ازجوابت داداش من ریست تنظیمات منظورم بوداون موقع الان هم ios8.1.1روروش نصب کردم ولی مثل قبله اصلاطرف صدای منوخیلی بدمیشنوه بیشترمواقع :-(راهی چیزی نیس بفهمیم مشکل ازمیکروفوونه یاای سی؟؟؟

نظر

مرسی ازجوابت داداش من ریست تنظیمات منظورم بوداون موقع الان هم ios8.1.1روروش نصب کردم ولی مثل قبله اصلاطرف صدای منوخیلی بدمیشنوه بیشترمواقع :-(راهی چیزی نیس بفهمیم مشکل ازمیکروفوونه یاای سی؟؟؟
                              به نظر من نه میکروفونه نه ای سی یه چند روز صبر کن (۲یا۳روز)احتمالا حل میشه
                              از این رو اینو میگم که منم عین شما گوشیمم نو بود تازه خریده بودم تو هر ۱۰ تماس ۹ تاشون میگفتن صدات از ته چاه میاد منم زیاد اهمیت ندادم تا اینکه خودش خوب شد به همین سادگی
                              امیدوارم مشکل شما هم مثل من باشه و زود حل شه

نظر

صبر کنید ..
                              X