اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت کم وایفای بعد اپدیت به ios8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرعت کم وایفای بعد اپدیت به ios8

سلام دوستان خسته نباشید
    من ایفونم رو بعد اینکه به ios8 اپدیت کردم در تمام اپدیت های بعدیش حتی حالا که 8.1.1 هستم مشکل خیلی عجیبی برام پیش اومده اونم اینه که سرعت wifi به طور جد کم شده چه در دانلود و چه در تمام برنامه ها حتی چندین بار ریستور کردم و network setting رو ریستارت کردم لوکیشن وای فای رو خاموش میکنم حتی مقدار dns وای فای رو عوض میکن فقط ۱ یا۲ دقسقه سرعتش بالاس بعد دوباره خییییلی کم میشه مثلا من سرعت نتم ۱۰ مگ هستش اما سرعتم کمتر از10کیلوبایت رو بهم میده نوع مدم من هستش d-link چهر پورت وایرلس
    خواهشا اگه راهی به ذهنتون میرسه ممنون میشم اکه کمکم کنید

نوشته اصلی توسط Mohammadhatami نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    من ایفونم رو بعد اینکه به ios8 اپدیت کردم در تمام اپدیت های بعدیش حتی حالا که 8.1.1 هستم مشکل خیلی عجیبی برام پیش اومده اونم اینه که سرعت wifi به طور جد کم شده چه در دانلود و چه در تمام برنامه ها حتی چندین بار ریستور کردم و network setting رو ریستارت کردم لوکیشن وای فای رو خاموش میکنم حتی مقدار dns وای فای رو عوض میکن فقط ۱ یا۲ دقسقه سرعتش بالاس بعد دوباره خییییلی کم میشه مثلا من سرعت نتم ۱۰ مگ هستش اما سرعتم کمتر از10کیلوبایت رو بهم میده نوع مدم من هستش d-link چهر پورت وایرلس
    خواهشا اگه راهی به ذهنتون میرسه ممنون میشم اکه کمکم کنید
    سلام
    مشكل متاسفانه از سمت خيلى ها گزارش شده و متاسفانه هنوز راه حلى ارائه نشده مگر در اپديت هاى اينده!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سرعت کم وایفای بعد اپدیت به ios8

در اپديت ٨.١.١ خوب شده
      و بنده روى ٥ 5s هيچ مشكلى ندارم
      روى ٦ هم از همون اول هيچ مشكلى نبود
      اگه براتون امكان داره يكبار ريستور و همچنين مودم رو يكبار كانفيگ كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
      X