اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

غیب شدن برنامه های سیستمی در جیلبریک با pangu8 1.2.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• غیب شدن برنامه های سیستمی در جیلبریک با pangu8 1.2.1

سلام من گوشی آیفون 5اس دوستمو با جدید ترین نسخه پانگو8 1.2.1 جیلبریک کردم سیدیا و پانگو هم نصب شدند اما بعد از باز کردن وسیدیا و بعد از لود سیدیا گوشی خاموش و روشن شد و سیدیا و تماس و مخاطبین و عکس ها و پیام ها و سافاری و یکی دوتا برنامه سیستمی دیگه غیب شدن و وقتی که کسی به گوشیم زنگ میزنه پیش تماس گیرنده زنگ میخوره اما گوشی من چیزی نشون نمیده و پیامک ها هم گزارش تحویل میدن ولی چیزی به دستم نمیرسه سایر برنامه های نصب شده از ایتیونز به خوبی کار میکنن و مشکلی هم که دارم قبل از جیلبریک بکاپ نگرفتم و الان بخوام ریستور کنم باید به آخرین نسخه برم و اینکه اطلاعاتمو لازم دارم.. چندین بار دیگه با پانگو آخرین نسخه زدم دوباره جیلبریک کنم که ادو ارور تایم آوت و یه ارور دیگه میده که هیچ تغییری نکردو با آیفون باکس و سایر برنامه ها نه به فایل های سیستمی و نه به اس اس اچ دسترسی ندارم دوستان اگه راه حلی ویا تجربه ای دارن کمک کنن که آبروم رفت.. ممنون میشم

در ضمن الان پانگو نصبه ولی اس اس اچ و سیدیا نصب نیستن و یه چیزی نوشته راجع به نصب سیدیا ولی سیدیا رو نصب نمیکنه

تایم آوت هم که میده واسه جواب ندادن گوشی هست که میگه timed out for device respodiing
    ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 15-11-2014, 05:03 PM

کسی نیست جواب بده؟

نظر

بک آپ که ندارید مشکل سخت میشه. از آیکلود استفاده نمی کردید؟
      ظاهرا بهترین راه همون ریستور هست.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
      X