اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نصب برنامه در آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نصب برنامه در آیفون 5s

سلام دیوایسم iPhone 5s با iOS 8.1 هست.
    وقتی با تانگبو میخوام برنامه که به صورت ipa دانلود شده رو نصب کنم میگه نصب نمیشه، دیوایس شما جیلبریک نشده!
    دو سه ماه پیش روی iPhone 5s (با iOS 7 و خورده ای) یه آشنایی برنامه و بازی دانلود شده از نت میریختم با همین Tongbu! ولی حالا همون اروری که بالا گفتم رو روی گوشی من میده! حتی 25PP هم ارور چینی میده! در حالتی ارور نمیدن که از خود تانگبو یا 25PP دانلود کنم. این فایل های ipa هم از همین دو سایت دانلود شده بودن!
    حتی از سایت های ایرانی از جمله اپل اپــــس بازی Descapble Me رو گرفتم همین ارور رو میده بازم که: نصب با خطا مواجه شد، دیوایس شما جیلبریک نیست!!!

من که جیلبریک نمیخوام بکنم باید کیو ببینم :-|

خواهشا اگه بلدین بگین.

نظر

سلام
      دوست عزیز همونطور که خودتون در انتها گفتید دیوایس شما جیلبرک نیست.
      پس با این برنامه های که گفتید نمیتونید برنامه روی دیوایس نصب کنید. اینها برای دیوایسهای جیلبرک شده کارایی داره.
      شما از برنامه iFunbox میتونی استفاده کنید.
      ولی بهترین کار استفاده از آیتونز هستش که بعدا به هیچ مشکلی برنمیخوردید

نظر

دوست عزیز در اولین وحله به احتمال خیلی زیاد این نرم افزاررایی که دانلود کریدن کرک شده هستش برای نصب برنامه کرک شده باید گوشی جیلبریک شده و appsync نصب بشه بعدا میشه نصب کرد

برای تانگبو هم باید از قسمت نرم افزارایی که میشه برای گوشی جیلبریک نشده نصب کرد استفاده کنین در حال حاضر روی این کامپیوترم نصب ندارم تا براتون اسکرین شات بزارم

نظر

براي نصب برنامه از طريق تانگبو بايد برنامه مورد نظر رو از طريق خود تانگبو دانلود و نصب كنيد
          يعني نميتونيد يه فايل ipa رو از يه جايي غير از تانگبو بگيريد اما از طريق تانگبو نصب كنيد .

نظر

1. ولی چطور روی آیفون 5s آشنامون که ios7.1 روشه راحت ipa رو از طریق تانگبو نصب میکردم به طوریکه از تانگبو هم دانلود نشده بود؟!!
            2. میشه با استفاده از ترفندی که یاد داده شده (دانلود برنامه از تانگبو با دانلود منیجر IDM) به صورت فایل IPA دانلود کنم (از تانگبو) و بعد، از خود تانگبو اقدام به نصبش کنم؟؟

در جواب __saeed__ : بله آشنایی دارم تانگبو دو بخش داره یه بخش واسه جیلبریک یه بخش مارکت برای غیر جیلبریک.

نظر

صبر کنید ..
            X