اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم ریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم ریستور

سلام دوستان.من ایفون 5s دارم که وقتی میخوام از طریق گوشی ریست فکتوریش کنم میگه باید اپل ایدی و پسوردشو وارد کنی.این درصورتی هست که اپل ایدی فروشنده برای گوشی تعریف شده ! و من دوست دارم کل گوشی ریست بشه!
    چطور میتونم تغییر بدم این وضعیتو؟
    ایا راهی از طریق گوشی یا ایتونز وجود داره که ریست بشه؟
    بر فرض هم که ریست شد به ios 8 میره یا همین 7.0.2 میمونه؟

ممنون

نوشته اصلی توسط Saman-trb نمایش پست ها
    سلام دوستان.من ایفون 5s دارم که وقتی میخوام از طریق گوشی ریست فکتوریش کنم میگه باید اپل ایدی و پسوردشو وارد کنی.این درصورتی هست که اپل ایدی فروشنده برای گوشی تعریف شده ! و من دوست دارم کل گوشی ریست بشه!
    چطور میتونم تغییر بدم این وضعیتو؟
    ایا راهی از طریق گوشی یا ایتونز وجود داره که ریست بشه؟
    بر فرض هم که ریست شد به ios 8 میره یا همین 7.0.2 میمونه؟

ممنون
    شما باید فرمور رو دانلود کنید
    اخرین ورژن یعنی ۸.۱ اما نسبت به مدل گوشیتون
    بعد برای ریستور باید حتما مطمئن باشید که find my iphone خاموش باشه وگرنه اگه ریستور کنید و اپل ایدی خودتون روش نباشه دیگه گوشی هیچ وقت بالا نمیاد
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

واقعا هیچ راهی نداره؟ چون متاسفانه من find my iphone روشنه و وقتی میخوام خاموش کنم پسورد اپل ایدی رو میخواد که ندارم؟
      هیچ تریک و حقه ای نیست؟

نظر

تا اونجا كه من ميدونم هيچ راهي نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Saman-trb نمایش پست ها
          واقعا هیچ راهی نداره؟ چون متاسفانه من find my iphone روشنه و وقتی میخوام خاموش کنم پسورد اپل ایدی رو میخواد که ندارم؟
          هیچ تریک و حقه ای نیست؟
          خیر اصلا راهی نداره
          فقط یه راه هست که اونم هزینه داره و هزینشم ۱۵۰ دلار هستاین سیستم امنیتی اپل هست که از ios 7 به بعد اینجوری شد برای گوشی هایی که دزدیده میشن
          در ضمن اون راهی هم که گفتم هزینه داره گوشی تو icloud نباید تو حالت lost mode باشه
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
          X