اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل روشن و خاموش شدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل روشن و خاموش شدن

سلام دوستان من نمی دونم این مشکل از کجاست تا حالا هم این مشکل رو نداشتم ورژن گوشی ios8.1 هست مشکل به اینصورته که من داشتم با گوشی ور میرفتم اون صفحه میانبر رو از پایین به بالا هی بالا و پایین می کردم (حالت لگ و کندی داره)یکدفعه دیدم صفحه حالت رقص نور گرفت و هی نور صفحه روشن و خاموش میشه بعد از 2یا3 دقیقه خودش خوب شد .مشکل از چیه؟میتونه مشکل از ios8 باشه ؟یا مشکل سخت افزاری؟؟من تو ios8 خیلی مشکلات داشتم این هم یعنی باگ هستش؟

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
    سلام دوستان من نمی دونم این مشکل از کجاست تا حالا هم این مشکل رو نداشتم ورژن گوشی ios8.1 هست مشکل به اینصورته که من داشتم با گوشی ور میرفتم اون صفحه میانبر رو از پایین به بالا هی بالا و پایین می کردم (حالت لگ و کندی داره)یکدفعه دیدم صفحه حالت رقص نور گرفت و هی نور صفحه روشن و خاموش میشه بعد از 2یا3 دقیقه خودش خوب شد .مشکل از چیه؟میتونه مشکل از ios8 باشه ؟یا مشکل سخت افزاری؟؟من تو ios8 خیلی مشکلات داشتم این هم یعنی باگ هستش؟
    بنده تا حالا به این مشکل بر نخوردم شما برای اطمینان بیشتر ریستور کنید
    فقط وقتی با control center ور میرید اینطوری میشه؟
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

برای منم تازه اولین بار بود اینطوری شده بود نور صفحه هی کم و زیاد میشد (حالت رقص نور) صفحه پشت سر هم کمی تاریک میشد و دوباره روشن میشد تا پس از چند دقیقه خوب شد و تا الان دیگه نشد به نظر شما مشکل از چیه؟/

کنترل پنل هم برای من پس ار اپدیت حالت کندی و لگ دار پیدا کرد گاهی اوقات باید دوبار بکشم بالا بیاد و گاهی اوقات قاطی میکنه میاد بالا بلا فاصله دوباره پایین میره و برنامه موزیک باز میشه؟
      ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 26-10-2014, 10:35 PM دلیل: ترکیب پستها

نظر

شما بهتره یکبار ریستور کنید
        اما اون مشکلی هم که گفتید یکبار اتفاق افتاده فکر نمیکنم مشکل خاصی بوده باشه و زیاد روش حساس نشو
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
        X