اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

علت قطع شدن اپدیت از طریق گوشی به ios 8.0.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• علت قطع شدن اپدیت از طریق گوشی به ios 8.0.2

سلام من یه مشکلی دارم من تا حالا دو دفع اپدیت کردم تا نزدیک 80 درصد میشه اپدیت قطع میشه میخاستم ببینم چرا این اتفاق میفته بعد چه جوری قطع نشه

دوست عزیز بهتره با کامپیوتر آپدیت کنید.

نظر

[QUOTE=arianios;971438]دوست عزیز بهتره با کامپیوتر آپدیت کنید.[/QUمرسی دوست عزیز راهی نیست بدون قطع شدن اپدیت از طریق گوشی اپدیتش کرد

نظر

[QUOTE=Mtinpnt;971587]
        نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
        دوست عزیز بهتره با کامپیوتر آپدیت کنید.[/QUمرسی دوست عزیز راهی نیست بدون قطع شدن اپدیت از طریق گوشی اپدیتش کرد
        خیر-به دلیل شلوغ بودن سرور اپل هستش .شما شارژ گوشی رو 100 درصد کنید گوشی رو هم روی airplane قرار دهید بعد بذارید برای اپدیت در طول دانلود با گوشی کار نکنید تا اتمام یابد بستگی به سرعت اینترنت شما هم داره

نظر

بهتره که فعلا به ios8 اپدیت نکنید مشکلات زیادی داره به نظر من صبر کنید تا ios8.1 بیاد بعد اپدیت کنید

نظر

[quote=amir2fm;971595]
            نوشته اصلی توسط mtinpnt نمایش پست ها

خیر-به دلیل شلوغ بودن سرور اپل هستش .شما شارژ گوشی رو 100 درصد کنید گوشی رو هم روی airplane قرار دهید بعد بذارید برای اپدیت در طول دانلود با گوشی کار نکنید تا اتمام یابد بستگی به سرعت اینترنت شما هم داره
            مرسی فقط اگه این چند دفعه که اپدیت نصفه کاره قطع شده مشکلی برا گوشی که بوجود نمیاره بعد برا اپدیت من اصلا با گوشی کار نکردم یغنی اگه رو air plane بذارم دیگه قطع نمیشه

نظر

[QUOTE=Mtinpnt;971597]
              نوشته اصلی توسط amir2fm نمایش پست ها
              مرسی فقط اگه این چند دفعه که اپدیت نصفه کاره قطع شده مشکلی برا گوشی که بوجود نمیاره بعد برا اپدیت من اصلا با گوشی کار نکردم یغنی اگه رو air plane بذارم دیگه قطع نمیشه
              خیر مشکلی به وجود نمیاد بیشتر سعی کنید ساعت 10یا11 صبح بذارید برای اپدیت (به دلیل اختلاف زمانی نسبت به امریکا)

نظر

صبر کنید ..
              X