اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باز نشدن اپلیکیشن ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باز نشدن اپلیکیشن ها

یه مشکلی واسم پیش اومده بود
    وقتی که اپل ای دی درست کردم توی اپ استور 56 تا برنامه برای اپدیت اومد خواستم اپدیت کنم ولی فضای خالی به اندازه نداشتم!
    الان وارد هر برنامه ای که بخوام بشم برنامه وارد مولتی تکسینگ میشه و باز نمیشن
    چیکار کنم؟؟؟؟
    ویرایش توسط marymouse : https://i-phone.ir/forums/member/173481-marymouse در ساعت 11-09-2014, 10:24 AM

کسی نیست کمک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط marymouse نمایش پست ها
      یه مشکلی واسم پیش اومده بود
      وقتی که اپل ای دی درست کردم توی اپ استور 56 تا برنامه برای اپدیت اومد خواستم اپدیت کنم ولی فضای خالی به اندازه نداشتم!
      الان وارد هر برنامه ای که بخوام بشم برنامه وارد مولتی تکسینگ میشه و باز نمیشن
      چیکار کنم؟؟؟؟
      شما یک بار reset all setting کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه اگه درست نشد یکبار ریستور کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Mtinpnt نمایش پست ها
        شما یک بار reset all setting کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه اگه درست نشد یکبار ریستور کنید
        reset all setting کردم نشد کنار همه اپلیکیشن ها یه دایره ابی کوچیک اومده و باز هم همونجوریه باز نمیشن!
        ویرایش توسط marymouse : https://i-phone.ir/forums/member/173481-marymouse در ساعت 11-09-2014, 01:54 PM

نظر

reset all setting کردم نشد کنار همه اپلیکیشن ها یه دایره ابی کوچیک اومده و باز هم همونجوریه باز نمیشن!
          یکبار برنامه رو پاک کنید و از طریق ایتونز برنامه ها رو نصب کنید ببینید باز مشکلی هست
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

اون دایره ابی ماله اپدیت برنامه هایست که هنوز اونا را باز نکردید

نظر

ممنون یکی از دوستان راهنمایی کردن!
              از بیخ مشکل داشت

نظر

صبر کنید ..
              X