اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل باتری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل باتری

سلام دوستان من چن مدتیه وقتی گشی رو به شارژ میزنم اشتباه نشن میده مثلا الان رفتم دیدم روی 99درصد بود یک دیقه بعد دیدم اومد روی 98 درصد از درصدش کم میشه مشکل چیه؟خواهشا زود تر راهنمایی کنید؟
    باتشکر
    ویرایش توسط AMIR2FM : https://i-phone.ir/forums/member/167699-amir2fm در ساعت 09-09-2014, 11:45 AM

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
    سلام دوستان من چن مدتیه وقتی گشی رو به شارژ میزنم اشتباه نشن میده مثلا الان رفتم دیدم روی 99درصد بود یک دیقه بعد دیدم اومد روی 98 درصد از درصدش کم میشه مشکل چیه؟خواهشا زود تر کمک کنید؟
    باتشکر
    باتری رو کالیبره کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

كاليبره چه جوريه؟

نظر

سلام
        این هم روش کامل کالیبره کردن باطری دیوایس.
        ==========================
        سلام
        ۱- در ابتدا باید باتری آی‌دیوایس ما به طور کامل خالی شده و دستگاه خاموش شود. بنابراین تا زمانی که باتری شما خالی نشده به کار به آن ادامه دهید.
        ۲- بعد از خالی شدن باتری، آن را به شارژر خود متصل کرده و بگذارید تا ۱۰۰ درصد شارژ شود و بعد از رسیدن به این میزان یک ساعت به شارژر متصل بماند.
        ۳- بعد از یک ساعت آی‌دیوایس را از شارژر جدا نموده و به طور طبیعی با دستگاه کار کنید تا دوباره شارژ آن به صفر رسیده و دستگاه خاموش شود. دقت کنید که در بین این زمان به هیچ وجه دستگاه خود را به شارژر متصل نکنید.
        ۴- مرحله دو را دوباره تکرار کنید و این بار کمی بیش از یک ساعت شارژر را بعد از رسیدن به ۱۰۰ به دستگاه متصل نگه‌ دارید.
        ۵- تمام ! با انجام این مراحل اکنون باتری دستگاه شما کالیبره شده است.

البته من فقط واستون گپی کردم

نظر

بعد از رسیدن به شارژ 100 درصد حدود 20 دقیقه بیشتر لازم نیست تو شارژ بمونه. میتونید از برنامه battery doctor استفاده کنید.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
          X