اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل ژيروسكوپ 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل ژيروسكوپ 5s

سلام خدمت همه دوستان
    آيفون ٥s من دو ماه بعد از خريد حالت چرخش صفحه Rotation را از دست داد و متوجه شدم كه كلا ديگه قطب نما هم كار نميكنه!!!
    بعضي جاها خوندم كه اين مشكل در برخي از هفته هاي توليد 5s وجود داشته، و اگه به اپ استور ببرمش احتمالا تعويضش ميكنن!
    كسي تا حالا به اين مشكل برخورده؟ آيا راحي براي تامير وجود داره؟ كسي تو ايران هست كه دستگاه هاي اپل رو براي تعويض ببره؟

نوشته اصلی توسط smiley60 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    آيفون ٥s من دو ماه بعد از خريد حالت چرخش صفحه Rotation را از دست داد و متوجه شدم كه كلا ديگه قطب نما هم كار نميكنه!!!
    بعضي جاها خوندم كه اين مشكل در برخي از هفته هاي توليد 5s وجود داشته، و اگه به اپ استور ببرمش احتمالا تعويضش ميكنن!
    كسي تا حالا به اين مشكل برخورده؟ آيا راحي براي تامير وجود داره؟ كسي تو ايران هست كه دستگاه هاي اپل رو براي تعويض ببره؟
    ریستور کردید که ببینید حل میشه یا نه؟
    اگه نشد که دیگه همون سخت افزاریه
    فکر نکنم کسی این کار رو براتون کنه
    بعد هزینش هم خیلی بالا میشه اگه بخواید بدید کسی براتون ببره
    اگه اشنا داشته باشید خوبه
    و اینکه بهتره تو همین ایران بدید براتون یه چک کنن
    میتونید به دفتر سایت ببرید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دوست عزیز من دو تا ایفون از یه فروشگاه خریدم و هردوتاشون هم این مشکل را داشتم ولی فروشگاه برام بعد از 48 ساعت عوض کرد و این مشکل هم ماله سنسور ژیروسکوپه که کالیبره نمیشه و با ریستور هم این مشکل حل نمیشه

نظر

ممنون از پاسخ هاتون.
        بله ریستور به دفعات انجام دادم ولی مطمئن هستم که سخت افزاریه!!! منظورتون از فروشگاه، داخل ایران هستش یا خارج از ایران؟؟
        اگه بتونم ببرمش دبی، با توجه به این که هنوز گارانتی داره برام عوضش میکنن؟؟؟ البته چون تو ایران خریدم فاکتور هم ندارم!

نظر

ممنون از پاسخ هاتون.
          بله ریستور به دفعات انجام دادم ولی مطمئن هستم که سخت افزاریه!!! منظورتون از فروشگاه، داخل ایران هستش یا خارج از ایران؟؟
          اگه بتونم ببرمش دبی، با توجه به این که هنوز گارانتی داره برام عوضش میکنن؟؟؟ البته چون تو ایران خریدم فاکتور هم ندارم!
          دوبی فعلا اپ استور نداره

نظر

یعنی در دبی هم کاربران نمیتونن از خدمات گارانتی اپل استفاده کنند؟؟؟؟

نظر

یعنی در دبی هم کاربران نمیتونن از خدمات گارانتی اپل استفاده کنند؟؟؟؟
              بدلیل اینکه فعلا اپل استور نداره خیر!
              البته قراره تا چند وقت دیگه ساخته شه

نظر

ممنون از پاسخ هاتون. بله خبر دارم که قراره بسازن ولی فکر می کردم فروشگاه هایی برای بحث گارانتی اونجا باشن البته اینجوری شنیده بودم. به هر حال ممنون میشم اگر کسی راه حلی پیدا کرد یا جایی رو می شناخت که گوشیمو تعمیر کنن یه پیغام به من بده.
                یا علی

نظر

صبر کنید ..
                X