اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نصب برنامه های استور با itunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نصب برنامه های استور با itunes

سلام.من یه گوشی خام دستم رسید که اپل آیدی روش ست نشده بود.بعد با itools یه تعداد برنامه رایگان استور رو روش ریختم.الان که میخوام وارد برنامه ها بشم میگه اپل آیدی رووارد کنید.برای صاحب گوشی اپل آیدی ساختم.بعد که وارد میکردم بدون هیچ تاییدی میپرید بیرون.اپل آیدی خودمم تست کردم فایده نداشت.لطفا دقیق توضیح بدین که همینطوری با همین برنامه ها میشه با آیتیونز مشکل اتورایز رو حل کرد یا باید از اول با itunes برنامه ها رو نصب کرد؟

نوشته اصلی توسط Amin Benzema نمایش پست ها
    سلام.من یه گوشی خام دستم رسید که اپل آیدی روش ست نشده بود.بعد با itools یه تعداد برنامه رایگان استور رو روش ریختم.الان که میخوام وارد برنامه ها بشم میگه اپل آیدی رووارد کنید.برای صاحب گوشی اپل آیدی ساختم.بعد که وارد میکردم بدون هیچ تاییدی میپرید بیرون.اپل آیدی خودمم تست کردم فایده نداشت.لطفا دقیق توضیح بدین که همینطوری با همین برنامه ها میشه با آیتیونز مشکل اتورایز رو حل کرد یا باید از اول با itunes برنامه ها رو نصب کرد؟
    خوب این برنامه هایی که ریختید با اپل ایدی اون شخص ریخته شده بود دیگه؟
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نه با itools ریختم.itools برای نصب نیازی به اپل آیدی نداره.من اول بدون آیدی نصب کردم حالا باید چی کار کنم؟

نظر

نه با itools ریختم.itools برای نصب نیازی به اپل آیدی نداره.من اول بدون آیدی نصب کردم حالا باید چی کار کنم؟
        خوب دوست عزیز شما تمام برنامه رو پاک کن یکبار
        با اپل ایدی خودت ار اپ استور و توسط ایتونز برنامه ها رو دانلود کن و و از طریق ایتونر سینک کن و اتورایز هم انجام بده
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام
          برای اینکه به هیچ مشکلی بعداً برنخورید بهترین کار نصب برنامه با اپل آیدی صاحب گوشی از طریق آیتونز هستش.

نظر

یه سوال.نمیشه همین برنامه هایی که با itools نصب کردم رو با itunes با آیدی توی گوشی اتورایز کنم و سینک کنم.

نظر

خیر... بعید میدونم اینکار شدنی باشه چون معمولاً این برنامه ها با آیدی متفرقه هستش.

نظر

دوستان سلام مشکلی دارم سخت گرفتارم کرده آیتونز 11 رو تو کامپیوترم نصب کردم ولی متاسفانه گوشیم رو نمیشناسه و تا گوشی رو به کامپیوتر میزنم پیغام میده که آیتونز آیفون رو نمیشناسد ممنون میشم راهنمایی کنید چون میخوام فایل رو موبایل بریزم ضمنا ایفون بنده 5sهست

نظر

دقیقا آخرین ورژن رو نصب کردید؟
                  محض اطمینان آیتونز رو حذف و دوباره نصب کنید.
                  در device manager ویندوز دقت کنید که وقتی گوشی رو وصل می کنید درایورش نصب شده باشه.
                  در سرچ استارت تایپ کنید services و ببینید سرویس apple و bonjour استارت شده باشن.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

آخرین ورژن نصب کردم درایور ش نمیدونم اسمش چیه ولی نگاه کردم سرویس apple و bonjour در استارت بود

نظر

برنامه های اپل رو به ترتیب زیر حذف کنید. بعد از ریست ویندوز دوباره آیتونز رو نصب کنید. امیدوارم مشکل حل بشه.
                      iTunes
                      Apple Software Update
                      Apple Mobile Device Support
                      Bonjour
                      Apple Application Support (iTunes 9 or later)
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                      X