اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ممشکل دکمه هوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممشکل دکمه هوم

سلام دوستان من حدود 5 ماه هست که گوشی 5s 64gb رو خریدم الان به یه مشکل عجیب برخوردم که گوشی رو حالت lock بودد اومدم دکمه هوم رو میزنم تا صفحه روشن شه و unlock بشه ولی هر چی دکمه هوم رو فشارش میدم صفحه روشن نمیشد بعد از روی دکمه sleep رو زدم صفحه روشن شد یه نور سفید رنگی (مثل حالت ابری)اومد و رفت بعد دوباره خوب شداین مشکل کار نکردن دکمه هوم هنگام lock بودن قبلا برای من پیش میومد ولی با دو بار فشار دادن خوب میشد اما الان هرچی فشار دادم خوب نشد فکر کردم گوشی خاموش شده که وقتی دکمه sleep رو زدم دیدم بالا اومد /////////////////////////مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این مشکل که دکمه هوم با دوبار زدن هر هفته یکبار برام پیش میومد و با دوبار خوب میشد اما این دفعه این مشکل عجیب بود؟//؟؟؟؟مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری/؟؟؟؟هر چند مدت اینطوری میشه بعدش خوب میشه (حدود هر یک هفته و..) خواهشا سریع تر راهنمایی بفرمایید؟؟باتشکر

به احتمال قوی دکمه هومتون مشکل داره و سخت افزاریه ...

نظر

ولی بعدش که صفحه رو انلاک میکنم خوب کار میکنه و این مشکل هر دو سه هفته یکبار پیش میاد ولی نمی دونم ین دفعه چرا این طوری شد خواهشمندم راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
        ولی بعدش که صفحه رو انلاک میکنم خوب کار میکنه و این مشکل هر دو سه هفته یکبار پیش میاد ولی نمی دونم ین دفعه چرا این طوری شد خواهشمندم راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟
        يكبار ريستور كنيد احتمالا مشكلتون حل ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

احتمال داره از نصب بعضی از برنامه ها اینطوری شده باشه

- - - - - - - - - -

من اولین باری این طوری شد که بازی clah if clans رو بای میکردم

نظر

احتمال داره از نصب بعضی از برنامه ها اینطوری شده باشه

- - - - - - - - - -

من اولین باری این طوری شد که بازی clah if clans رو بای میکردم
            دوست عزیز از نصب نرم افزار امکان نداره مشکلی برای سخت افزار پیش بیاد
            شما ریستور کنید اگه حل نشه مشکل سخت افزاریه

نظر

سلام دوستان من حدود 5 ماه هست که گوشی 5s 64gb رو خریدم الان به یه مشکل عجیب برخوردم که گوشی رو حالت lock بودد اومدم دکمه هوم رو میزنم تا صفحه روشن شه و unlock بشه ولی هر چی دکمه هوم رو فشارش میدم صفحه روشن نمیشد بعد از روی دکمه sleep رو زدم صفحه روشن شد یه نور سفید رنگی (مثل حالت ابری)اومد و رفت بعد دوباره خوب شداین مشکل کار نکردن دکمه هوم هنگام lock بودن قبلا برای من پیش میومد ولی با دو بار فشار دادن خوب میشد اما الان هرچی فشار دادم خوب نشد فکر کردم گوشی خاموش شده که وقتی دکمه sleep رو زدم دیدم بالا اومد /////////////////////////مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این مشکل که دکمه هوم با دوبار زدن هر هفته یکبار برام پیش میومد و با دوبار خوب میشد اما این دفعه این مشکل عجیب بود؟//؟؟؟؟مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری/؟؟؟؟هر چند مدت اینطوری میشه بعدش خوب میشه (حدود هر یک هفته و..) خواهشا سریع تر راهنمایی بفرمایید؟؟باتشکر
              يك دور دكمه ي هوم رو كاليبره كنيد،

نحوه انجام اين كار:
              به يكي از برنامه هاي پيش فرض مثل Note,Remindres و .... بريد،دكمه ي پاور رو نگه داريد تا نوار Slide to power off رو مشاهده كنيد،سپس دكمه ي هوم رو به قدري نگه داريد تا اون صفحه بسته بشه و از برنامه هم در بياد،اميدوارم درست بشه

نظر

صبر کنید ..
              X