اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل دوربین گوشی من!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل دوربین گوشی من!

با سلام
    اردیبهشت ماه گوشی آیفون 5s رو خریدم ، ابتدا دوربینش مشکلی نداشت ولی بعد از یه ماه بعضی وقتها وقتی دوربین رو فعال میکردم صفحه کاملا مشکی نشون میداد بدون اینکه ضربه ای خورده باشه ولی برخی وقتها دوربین درست کار میکرد.
    بعد از مدتی دیگه کلا دوربین از کار افتاد و فقط صفحه مشکی دیده میشد.
    هفته پیش به یه مرکز تعمیرات مراجعه کردیم و با گرفتن 160 تومن گفتند که تعویضش کردند و دوربین در اون محل به خوبی کار میکرد. ولی باز هم گاهی وقتها سیاه نشون میده و گاهی وقتها کار میکنه. گاهی وقتها هم لحظه ای که دوربین رو فعال میکنم بجای تصاویر جدید آخرین تصویری که قبلا گرفته را به صورت محو نشون میده
    راستی وقتی که صفحه مشکی هستش یه حالتی مثل قفل شدن داره و مثلا گزینه فوتو به ویدئو و ... هم قابل تغییر نیست که بعد از چند ثانیه درست میشه و قابل تغییره ولی بازم صفحه مشکی مونده!!!!
    این مشکل از کجا ناشی میشه؟!

نوشته اصلی توسط manizheh62 نمایش پست ها
    با سلام
    اردیبهشت ماه گوشی آیفون 5s رو خریدم ، ابتدا دوربینش مشکلی نداشت ولی بعد از یه ماه بعضی وقتها وقتی دوربین رو فعال میکردم صفحه کاملا مشکی نشون میداد بدون اینکه ضربه ای خورده باشه ولی برخی وقتها دوربین درست کار میکرد.
    هفته پیش به یه مرکز تعمیرات مراجعه کردیم و با گرفتن 160 تومن گفتند که تعویضش کردند و دوربین در اون محل به خوبی کار میکرد. ولی باز هم گاهی وقتها سیاه نشون میده و گاهی وقتها کار میکنه. گاهی وقتها هم لحظه ای که دوربین رو فعال میکنم بجای تصاویر جدید آخرین تصویری که قبلا گرفته را به صورت محو نشون میده
    راستی وقتی که صفحه مشکی هستش یه حالتی مثل قفل شدن داره و مثلا گزینه فوتو به ویدئو و ... هم قابل تغییر نیست که بعد از چند ثانیه درست میشه و قابل تغییره ولی بازم صفحه مشکی مونده!!!!
    باسلام دوست عزیز.
    راستش مشکل دقیقا نمیدونم از کجاست ولی شما یکبار ریستور کنید انشاالله مشکلتون حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط manizheh62 نمایش پست ها
      با سلام
      گوشی رو بعد این اتفاقات ریستور کردید تا حالا!؟
      اون مرکز تعمیراتی از کجا مطمئن بودن با عوض کردنش درست میشه آخه؟
      شاید ریستور کمک کنه اما بعید میدونم احتمالا مشکل سخت افزاریه ..

نظر

شما همون اول به جای عوض کردن دوربین باید یکبار ریستور میکردید بعد هم اگه درست نشده بود به یه جای مطمئن مثل دفتر سایت مراجعه میکردید

نظر

صبر کنید ..
        X