اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارز ایفون 5اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارز ایفون 5اس

با سلام من یه سوالی دارم میخاستم ببینم اگه گوشی بیشتر از 6ساعت تو شارز باشه برای گوشی مشکلی به وجود نمیاره چون من دیشب گوشی را گذاشتم شارز بعد یادم رفته بود گوشی را از شارز در بیارم میخاستم ببینم مشکلی که برای باتری به وجود نمیاد

نوشته اصلی توسط Mtinpnt نمایش پست ها
    با سلام من یه سوالی دارم میخاستم ببینم اگه گوشی بیشتر از 6ساعت تو شارز باشه برای گوشی مشکلی به وجود نمیاره چون من دیشب گوشی را گذاشتم شارز بعد یادم رفته بود گوشی را از شارز در بیارم میخاستم ببینم مشکلی که برای باتری به وجود نمیاد
    باسلام دوست عزیز.
    برای دفعه اول مشکلی نداره ولی اگه این کار تکرار بشه به مرور زمان باتری آسیب خواهد دید.
    بهتر است وقتی که گوشی به صد درصد رسید بعد از 5 الی 10 دقیقه آنرا از شارژ بکشید.
    موفق باشید.

نظر

تا اونجایی که میدونم بعد از فول شدن شارژ جریان برق قطع میشه
      به شارژرم دست بزنید میبینید سرد شده
      بعید میدونم اسیبی بزنه

نظر

بله صبح که میخاستم گوشی را را از شارز در بیارم ادابتور سرد بود

نظر

بله صبح که میخاستم گوشی را را از شارز در بیارم ادابتور سرد بود
          بله مشکلی فکر نکنم ایجاد کنه چون همونطور که خودتون دیدید سرد شد و جریان قطع شدش

نظر

بله جریان ظاهرا قطع میشه اما یه مشکل کوچک هست. وقتی باتری فول شارژ بشه چون گوشی روشن هست کمی باتری مصرف میشه ولی بعد دوباره فول میشه. این سیکل همینطور تکرار میشه تا وقتی از شارژر جدا بشه.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

پس الان برای باطری گوشیم مشکلی بو جود اومده چون امروز برخلاف روز هلای دیگر شارز گوشیم زود تر تموم شد

نظر

پس الان برای باطری گوشیم مشکلی بو جود اومده چون امروز برخلاف روز هلای دیگر شارز گوشیم زود تر تموم شد
                نه عزیز انقدر حساسیت به خرج ندین با بار اول دوم ایراد پیدا نمیکنه
                در صورت استفاده زیاد مشکل بوجود میاد
                نگران نباشید با بار اول اتفاقی نمیوفته

نظر

صبر کنید ..
                X