اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در أتن ايفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در أتن ايفون 5s

سلام دوستان من يه ايفون 5sدارم بيشتر وقتا يه خط انتنش خالي هست كم پيش مياد كه كامل پر بشه و بعضي وقتا تو بعضي جاها اصلا انتن نميده من داداشم htc oneداره تو جاهايي كه گوشي اون ٢ يا٣خط انتن داره مال من اصلا ديگه انتن نميده دوستان واساتيد گرامي سوال من از شما اين كه واسه شما هم اينطوريه يا نه؟؟بنظر شما گوشي من مشكل داره؟؟ ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد.
    ویرایش توسط Amir moradi68 : https://i-phone.ir/forums/member/171550-amir-moradi68 در ساعت 14-08-2014, 01:28 PM

نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
    سلام دوستان من يه ايفون 5sدارم بيشتر وقتا يه خط انتنش خالي هست كم پيش مياد كه كامل پر بشه و بعضي وقتا تو بعضي جاها اصلا انتن نميده من داداشم htc oneداره تو جاهايي كه گوشي اون ٢ يا٣خط انتن داره مال من اصلا ديگه انتن نميده دوستان واساتيد گرامي سوال من از شما اين كه واسه شما هم اينطوريه يا نه؟؟بنظر شما گوشي من مشكل داره؟؟ ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد.
    از یه سیم دیگه که به صورت عادی نانو باشه استفاده کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      از یه سیم دیگه که به صورت عادی نانو باشه استفاده کنید
      دوست عزيز منظورتون از عادي نانو شده باشه چيه؟؟منظورتون اينه كه سيم كار توسط تعمير كار پانچ شده باشه يا كارخونه اي نانو باشه؟؟؟من كه سيم كارتم رو دادم بيرون واسم پانچ كردن يعني ممكنه بد پانچ كرده باشن كه خوب انتن نميده؟؟؟

نظر

دوست عزيز منظورتون از عادي نانو شده باشه چيه؟؟منظورتون اينه كه سيم كار توسط تعمير كار پانچ شده باشه يا كارخونه اي نانو باشه؟؟؟من كه سيم كارتم رو دادم بيرون واسم پانچ كردن يعني ممكنه بد پانچ كرده باشن كه خوب انتن نميده؟؟؟
        شما برید نمایندگی ایرانسل یا همراه اول بگید سیم نانو میخواید که دیگه از قبل و به صورت کارخونه ای پانچ شده باشه نه اینکه براتون پانچ کنن

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
          شما برید نمایندگی ایرانسل یا همراه اول بگید سیم نانو میخواید که دیگه از قبل و به صورت کارخونه ای پانچ شده باشه نه اینکه براتون پانچ کنن
          پس مشكل از سيم كارته ؟؟؟يعني اگه سيم كارتو عوض كنم درست ميشه ؟؟؟از كجا ميشه فهميد كه خود گوشي مشكل داره يا نه؟؟؟شما خودتون از سيم كارت نانو كارخونه اي استفاده ميكين؟؟

نظر

پس مشكل از سيم كارته ؟؟؟يعني اگه سيم كارتو عوض كنم درست ميشه ؟؟؟از كجا ميشه فهميد كه خود گوشي مشكل داره يا نه؟؟؟شما خودتون از سيم كارت نانو كارخونه اي استفاده ميكين؟؟
            شما اینکار رو کنید و بعد یکبار ریستور هم کنید
            بله بنده خودم از نانو استفاده میکنم

نظر

مشكل در أتن ايفون 5s

داداش کلا آیفون ۵ اس انتن دهی افتضاح هستش من حتی گوشیم فروختم یک گوشی نو خریدم نشد.
              سیم هم نانو از همراه اول گرفتم باز نشد.جفت گوشی ها هم انلاک فکتوری بدونه iccid بودن
              مشکل از طراحی باید باشه. من تو ایفون ۴ اس اصلا مشکل انتن نداشتم.
              ولی این ۵ اس انتن دهی خیلی بده.
              ما که منتظر ۶ هستیم.
              ویرایش توسط mmx : https://i-phone.ir/forums/member/395-mmx در ساعت 16-08-2014, 03:22 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mmx نمایش پست ها
                داداش کلا آیفون ۵ اس انتن دهی افتضاح هستش من حتی گوشیم فروختم یک گوشی نو خریدم نشد.
                سیم هم نانو از همراه اول گرفتم باز نشد.جفت گوشی ها هم انلاک فکتوری بدونه iccid بودن
                ما که منتظر ۶ هستیم.
                شما این مشکلات روو داشتید دلیل بر این نیست که باقی کاربران هم داشته باشن این مشکل رو
                بنده که مشکل انتن دهی نداشتم تا الان !
                شاید بعضی ها هم مثل شما مشکل داشته باشن اما خوب این مشکل برای همه نیست!

نظر

نوشته اصلی توسط mmx نمایش پست ها
                  ما که منتظر ۶ هستیم.
                  سلام عزيز ... والا من كه با 5s مشكل آنتن ندارم .. اتفاقا من با پسر خالم كه 4s داره با هم كه جاهاى مختلف ميرفتيم آنتن اون ضعيفتر بود

نظر

سلام.عزیزان با احترام به نظر همگی،من آیفون 5 دارم همین مشکلو داشتم همیشه یکی دو خونه از آنتن مخصوصا تو خونمون کم بودش.تا اینکه اتفاقی فهمیدم مشکل از هیچی نیس جز....خب برید به setting بعد Cellular بعدش Cellular Data Options بعد اونجا Voice رو میتونید رو یکی از حالتای 2G,3G وLTE بزارید.مال خودم رو 3G بود و از اونجا که تری جی تو منطقه ما خیلی افتضاح هست متوجه شدم آنتن داره وضعیت تری جی رو تو اون منطقه نشون میدی و اصلا ربطی به آنتن دهی برای مکالمه و این چیزا نداره تغییرش دادم به LTE دیدم فقط ی خونه آنتن داره..خخخخ بهد تغییر دادم به 2G دیدم بعد چند ثانیه آنتن فول شد و ثابت شد و تا الانم دیگه هیچوقت تو خونه حتی اینکه یکی از خونه هاش کم شه هم ندیدم من.مرسی ک وقت گذاشتید خوندید البته این مراحلی ک توضیح دادم تو ios 10.3.1 بودش امیدوارم مشکلتون حل بشه از این طریق....
                    ویرایش توسط iCAD-ios : https://i-phone.ir/forums/member/204698-icad-ios در ساعت 27-05-2017, 12:47 PM

نظر

صبر کنید ..
                    X