اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در قسمت تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در قسمت تاچ

سلام دوستان من یک گوشی ایفون 5s دارم من موقعی که مثلا در پیام ها بالا و پایین میکنم .انگار تصویر خیلی کم لگ داره کمی کنده مثلا وقتی به سمت پایین میکشم کمی میره و کمی حالت گیردار داره روون بالا و پایین نمیره همینطور کمی به نوشته ها هم دقت میکنم در هین حرکت کمی ارتعاش داره وپس ار ایستادن خوب میشه .همینطور در بازی clash of clans موقعی که چپ و راست میکنم حالت بالا رو داره اما وقتی صفحه رو میچرخونم خوب میشه روون میشه و باز پس از مدتی دوباره همینجوری میشه . مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟ خواهشا کمک کنید؟؟؟؟برای همه اینجوریه؟؟؟به فروشنده گفتم گفت مال همه اینجوریه و مشکل ios 7 هستش /////باتشکر

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک گوشی ایفون 5s دارم من موقعی که مثلا در پیام ها بالا و پایین میکنم .انگار تصویر خیلی کم لگ داره کمی کنده مثلا وقتی به سمت پایین میکشم کمی میره و کمی حالت گیردار داره روون بالا و پایین نمیره همینطور کمی به نوشته ها هم دقت میکنم در هین حرکت کمی ارتعاش داره وپس ار ایستادن خوب میشه .همینطور در بازی clash of clans موقعی که چپ و راست میکنم حالت بالا رو داره اما وقتی صفحه رو میچرخونم خوب میشه روون میشه و باز پس از مدتی دوباره همینجوری میشه . مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟ خواهشا کمک کنید؟؟؟؟برای همه اینجوریه؟؟؟به فروشنده گفتم گفت مال همه اینجوریه و مشکل ios 7 هستش /////باتشکر
    خیر برای بنده که اصلا اینطور نیست
    شما یکبار ریستور کنید
    ببینید اینطوریه باز!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
      assistive touch روشنه؟
      احتمالا از assistive touch است ، اگر خاموش است ریستور کنید و نتیجه را اعلام فرمایید.

نظر

بله روشن بود خاموشش کردم مشکل کندی خوب شد ولی مشکل اینکه مثلا در بازی clash of clans کمی ارتعاش داره در هین حرکت یا کمی درر هین حرکت گاهی اوقات کمی لگ کم میزنه

نظر

یا وقعی که از بازی خارج میشم صفحه رو ورق میزنم کمی لگ میزنه ... کمی لگ و ارتعاش در هین حرکت طبیعیه؟؟؟///باتشکر

نظر

اگه تو اون بازی فقط اینطوره موردی نیست!
            شما یکبار برو یه مغازه بعد با گوشی یکی کار کن بگو میخوام امتحان کنم بعد ببین اینطوره!
            من حس میکنم شما خیلی خیلی حساسی
            شما یه امتحان کن تا خودت کامل به جوابت برسی و نگرانیت حل شه
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
            X