اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با فلش آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با فلش آیفون 5s

دوستان من چند هفته ای میشه که این گوشی رو تهیه کردم اما متاسفانه دقت کردم هنگام عکس برداری تو شب که نیاز به روشن کردن فلش هستش فلش گوشی روشن میشه اما عکس هایی که میگیره به همران یه نور سفید زیادی هستش که در یک گوشه عکس یا گاها تمام عکس رو شامل میشه،لطفا راهنماییم کنید(درضمن پروکتکتوری که واسش تهیه کردم از لنز و فلش فاصله داره

نوشته اصلی توسط saeed.afroozi نمایش پست ها
    دوستان من چند هفته ای میشه که این گوشی رو تهیه کردم اما متاسفانه دقت کردم هنگام عکس برداری تو شب که نیاز به روشن کردن فلش هستش فلش گوشی روشن میشه اما عکس هایی که میگیره به همران یه نور سفید زیادی هستش که در یک گوشه عکس یا گاها تمام عکس رو شامل میشه،لطفا راهنماییم کنید(درضمن پروکتکتوری که واسش تهیه کردم از لنز و فلش فاصله داره
    ریستور کنید
    اگه حل نشه مشکل از جای دیگه هست و شما باید ببرید دفتر انجمن یا هر جا که خودتون دوست دارید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      ریستور کنید
      اگه حل نشه مشکل از جای دیگه هست و شما باید ببرید دفتر انجمن یا هر جا که خودتون دوست دارید

آقا مرسی مشکل من حل نشد البته نه با ریستور فقط همون پروکتور شیشه ایش رو کمی جابه جا کردم تا با لنز فاصله ش بیشتر شه بعد دوباره که عکس گرفتم ردیف شد

نظر

سلام دوست عزیز پروکتور جیه که نوشتید؟

نظر

صبر کنید ..
        X