اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ابتدای کابل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ابتدای کابل

دوستان بنده حدود 1 سالی هست که آیفون 5 اس به همراه شارژر و کابل خودش را استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم فقط اخیرا ، یه مساله نظرمو به خودش جلب کرده، به نظرتون این چروک ها در ابتدای کابل طبیعی است ؟ علت این مساله چیه ؟ مشکلی در آینده پیش نمیاد ؟

ویرایش توسط roozbehs : https://i-phone.ir/forums/member/145393-roozbehs در ساعت 03-08-2014, 02:11 PM

نه طبیعی نیست! داره پلاسیده میشه! و چند وقت دیگه پاره میشه و کابل خراب میشه!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehs نمایش پست ها
      دوستان بنده حدود 1 سالی هست که آیفون 5 اس به همراه شارژر و کابل خودش را استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم فقط اخیرا ، یه مساله نظرمو به خودش جلب کرده، به نظرتون این چروک ها در ابتدای کابل طبیعی است ؟ علت این مساله چیه ؟ مشکلی در آینده پیش نمیاد ؟

بله این کاملا طبیعیه، به مرور زمان دز اثر استفاده زیاد و کشیده شدن کابل این اتفاق می افته. کابل lightning بنده هم یک مقدار اینطوری شده. یک کابل 30 pin هم دارم که الان 4 ساله کار میکنه و یک سمتش حدود 5 سانت رو کشش به طور کامل کنده شده اما هیچ مشکلی نداره. خیالتون راحت باشه.

نظر

داداش من خودم تاحلاا چنین چیزی ننیده بودم ولی الان تو فروم های خارجی رو نگاه کردم چند موردی دیدم، علتش رو نمیدونم ولی خب من کلا خیلی وسایلمرو خوب نگه میدارم و نه کشیدمش نا باش بازی کردم ، نمیدونم از چیه ، بهر حال ممنون

نظر

دوست عزیز کابل آیفون 4 بنده هم که بالای 4 سال داشتم از دو سر کابل حدود 10 سانت روکش اون فاسد شده بود ، بطوریکه قسمت داخلی اون دیده میشد.... با نوار چسب کاملا بستم و هیچ مشکلی هم پیدا نکرد . شما هم خیالت راحت باشه اگه بتونی روکش رو کمی به عقب برگردونی و با چسب ببندی ، جمع شدن روکش کابل از این بیشتر نمیشه.
          موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehs نمایش پست ها

کابل 30 pin من هم همین طوری شده ولی نه به اندازه شما و خیلی کمتر(بعد از 2 سال استفاده،در ضمن روکش کنده نشده و مانند شما کمی چروک هست)
            ولی اصلا Lightning من اینطوری نیست،شما از همون مکان زیاد خم نکردین که روکش روش اینطوری شده؟

نظر

طبيعيه. سخت نگير
              كابل منُ ببين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

فقط مراقبش باش که پاره نشه چون بعدش حتما بعد یه مدت اتصالی پیدا میکنه و تمام ! ۱۰۰ تومن ناقابل پیاده میشی

نظر

کابلای آیفون همینطوریه
                  به خاطر عرق دست فاسد میشن و روکششون پلاسیده میشن با چسب درستش کن
                  البته من برای شارژ یه کابل لایتینگ خریدم جنسش خوبه و از دوست عمده فروش به مبلغ هفت هزار تومان که دیتا رو هم جواب میده!

نظر

كابلهاي اپل همينطور ميشه
                    طبيعيه

نظر

اگه کسی داری ببره اپل استور هر کشوری مجانی تعویض میکنن
                      سه ماه پیش من فرستادم تعویض کردن یه کابل نو دادن

نظر

مال منم همينجوريه

نظر

ImageUploadedByTapatalk1407343654.361026.jpg

مال منم اينجوري شده

نظر