اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در دوربين ايفون5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
    اينم صفحه نمايش ايفونم بنظر شما مشكل داره يعني زرده؟؟؟مث مال شما هست؟؟؟
    http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...47e41e911e.jpg
    http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...1793490062.jpg
    ببینید بعضی ال سی دی ها اینطوریه! تا اونجا که من میدونم بخاطر اینکه چندتا کارخونه میزنه واسه همین فرق میکنه!
    زیاد نباید حساس باشید چون واسه شما هم عکسی که گزاشتید خوبه! به این نمیشه مشکل! بعضی از ایفون ها اینطور هستن دیگه! اصلا ارزش نداره بخواید ال سی دی رو عوض کنید!
    به نظرم استفاده کن و لذت ببر
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

ببخشيد دوستان فقط يه سوال ديگه رنگ فلاش گوشي شما چه رنگه ؟؟يعني زماني كه فلاش گوشي رو روشن ميكنين چه رنگي هست سفيد مث لإمپ مهتابي يا سفيد زرد مانند من زماني كه به عنوان چراغ قوه استفاد ميكنم رنگ فلاش زرده ولي وقتي ميخوام باهاش عكس بگيرم فلاش يه لحظه زرده بعد كه فكوس كامل شد و ميخواد عكس بگيره فلاش سفيد ميشه !!فقط ميخواستم بدونم فيكس ش اينجوريه يا كلا مال من مشكل داره!!!ممنون ميشم يه تست كنين وبه من نتيجه شو بگين !!

نظر

امیر جان این از قابلیت های بسیار خوب فلاش است که نورش با محیط مطابقت داده میشه.
        .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
          امیر جان این از قابلیت های بسیار خوب فلاش است که نورش با محیط مطابقت داده میشه.
          Hussein rعزيز يعني چي با نور محيط مطابقت داده ميشه؟؟؟يعني تو هر محيطي فلش يه نور داره؟؟؟؟واسه شما سفيد يا زرد امروز با يه ايفون 5s ديگه فلاش رو مقايسه كردم واسه اون سفيد مهتابي بود واسه من سفيد افتابي ويا به عبارت ديگه سفيد زرد مايه!!!دليلش چيه ؟؟؟فلاش ها هم مث صفحه نمايش سفيد يا زرد هست يا نه؟؟؟كدوم باشه بهتره؟؟؟
          ویرایش توسط Amir moradi68 : https://i-phone.ir/forums/member/171550-amir-moradi68 در ساعت 16-07-2014, 01:24 PM

نظر

ببینید دوست عزیز
            همونطور که دوستمون گفتن نور فلش با محیط مطابقت داده میشه...برای همین دو فلش داره...یکی برای نور گرم و یکی برای نور سرد.
            شما هم زیاد حساس نشو.

نظر

تنضيمات بهم خورده

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Mnakhaeir نمایش پست ها
                تنضيمات بهم خورده

Sent from my iPad using Tapatalk
                فكر نكنم زياد تنظيمات خاصي داشته باشه اگه تنظيمات خاصي هست بگين انجام بدم!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
                  فكر نكنم زياد تنظيمات خاصي داشته باشه اگه تنظيمات خاصي هست بگين انجام بدم!!!
                  دوربین تنظیمات خاصی نداره!
                  شما برای این خیالت راحت شه یکبار ریستور کن!
                  اما شما زیادی حساسی!
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                  X