اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با دکمه هوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با دکمه هوم

سلام دوستان من تازه به یک مشکلی بر خوردم که عصابم رو خورد کرده گوشی رو حالت لاک بود دکمه هوم رو یکبار فشار دادم تا صفحه روشن بشه اما روشن نشد یکبار دیگه فشار دادم روشن شد

این مشکل 3 یا 4 بار برام پیش اومده

مشکل از چیه؟؟؟؟

خواهشا راهنمایی بفرمایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توصیه میکنم به آخرین نسخه آپدیت کنید اگه البته نیستید و مشکل جدی هست. برا خودمم همچی مشکلی بود که شایدم البته از جیلبریک بوده!
    برای کالیبره دکمه هوم روشی هست امتحان کنید ممکنه جواب بده. کلید پاور رو اونقدر نگه دارید تا اسلایدر خاموش کردن دستگاه ظاهر بشه بعد رها کنید. حالا دکمه هوم رو اونقدر نگه دارید تا اون اسلایدر بره.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
      توصیه میکنم به آخرین نسخه آپدیت کنید اگه البته نیستید و مشکل جدی هست. برا خودمم همچی مشکلی بود که شایدم البته از جیلبریک بوده!
      برای کالیبره دکمه هوم روشی هست امتحان کنید ممکنه جواب بده. کلید پاور رو اونقدر نگه دارید تا اسلایدر خاموش کردن دستگاه ظاهر بشه بعد رها کنید. حالا دکمه هوم رو اونقدر نگه دارید تا اون اسلایدر بره.
      من این رو به حرف حسین جان اضافه کنم ابتدا یکی از برنامه های خود دیوایس مانند Noteو..... رو باز کنید،بعد دکمه ی پاور رو نگه دارید، بعد دکمه Home رو نگه دارید تا هم از اسلاید و هم از برنامه ی باز شده در بیاد

نظر

صبر کنید ..
      X