اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لق زدن تاچ اسکرین آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لق زدن تاچ اسکرین آیفون 5s

سلام دوستان
    ببخشید من چند وقته که یک مشکلی با آیفون خودم دارم
    دوستان سمت چپ تاچ اسکرین آیفونم یکم که نه تقریبا زیاد صدا میدهد و انگار که سمت چپ تاچ اسکرینش شل و لق شده.
    آیفونم 5S GOLD است
    میخواستم بدونم که مال شما هم همین طور است ؟
    اگر نه ، من برای تعمیرش چه کار باید کنم ؟

نوشته اصلی توسط comp3000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من چند وقته که یک مشکلی با آیفون خودم دارم
    دوستان سمت چپ تاچ اسکرین آیفونم یکم که نه تقریبا زیاد صدا میدهد و انگار که سمت چپ تاچ اسکرینش شل و لق شده.
    آیفونم 5S GOLD است
    میخواستم بدونم که مال شما هم همین طور است ؟
    اگر نه ، من برای تعمیرش چه کار باید کنم ؟
    به صورت عادی نباید اینطوری باشه.
    می خواید از دفتر انجمن هم بپرسید شاید همچین موردی تا حالا داشتن
    http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

ممنون ولی ممکنه من سوالم رو به اشتباه مطرح کرده باشم.
      گوشی من سمت چپ تاچ اسکرینش ، صدای تِق تِق میدهد ولی هیچ مشکلی در لمس و تاچ ندارد

نظر

ممنون ولی ممکنه من سوالم رو به اشتباه مطرح کرده باشم.
        گوشی من سمت چپ تاچ اسکرینش ، صدای تِق تِق میدهد ولی هیچ مشکلی در لمس و تاچ ندارد
        لطفا با فرمت مناسبی پست ایجاد کنید! (پست ۱)
        لقی صفحه نمایش ربطی به تاچ ندارد. با دست فشار دهید ببینید باز هم لق است؟ دکمه های کم و زیاد کردن صدا، تق تق صدا نمیدهد؟

نظر

نه ، دکمه های صدا ، صدا نمیدهد ولی روی صفحه نمایش سمت چپ موقع فشاردادن صدا میدهد انگار که لق است
          ویرایش توسط comp3000 : https://i-phone.ir/forums/member/156362-comp3000 در ساعت 29-06-2014, 11:34 PM

نظر

سلام رفیق.
            من همچین مشکلی داشتم واقعا اعصابمو خورد کرده بود بردم نشون دادم گفتن که بین ال سی دی و پستش که باطری باشه یه کوچلو فاصله داره وقتی فشار میدی اس سی دی میچسبه به باطری یه تیکی میکنه.
            اصلا نگران نباش هیچ مسئله مهمی نیست یه برچسب شیشه ای بنداز روش با صدای لقی خداحافظی کن
            خیالت راحت[emoji6]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنون ولی من از ابتدا که خریدم برچسب انداختم روش ، از ابتدا هم صدا نمیداد ولی تازه گیا این مدلی شده
              برچسب شیشه ای با برچسب دیگه فرق داره ؟
              آیا منظورتان از این برچسب ها است ؟ : محافظ صفحه نمایش شیشه ای Apple iphone 5s مارک Nillkin

نظر

ممنون ولی من از ابتدا که خریدم برچسب انداختم روش ، از ابتدا هم صدا نمیداد ولی تازه گیا این مدلی شده
                برچسب شیشه ای با برچسب دیگه فرق داره ؟
                آیا منظورتان از این برچسب ها است ؟ : محافظ صفحه نمایش شیشه ای Apple iphone 5s مارک Nillkin
                برچسب های شیشه ای، سطحی سخت داشته و با باقی نوع ها فرق میکند. دلیل استفاده هم به راحتی خم نمیشود و زمانی که فشاری در آن وارد کنید آن ناحیه هم سطح میماند.
                مانند محصولی است که لینک آن را قرار داده اید (بهترین برند، moshi است). امتحان کنید، احتمالا مشکل برطرف خواهد شد.

نظر

طبق گفته دوست بزرگوارمون برچسب شیشه ای سطح سختی داره و زمانی که قسمت بالای تاچ فشار میدید فشار به طور یکسان در تمامی قسمت های تاچ تقسیم میکنه و دیگه ال سی دی به باتری نمیچسبه.
                  فقط دقت داشته باش برچسب شیشه ای باشه چون من بقیه برچسب ها رو امتحان کردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                  X