اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیومدن ایفون بعد ازنصب توییک QuickActivator

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیومدن ایفون بعد ازنصب توییک QuickActivator

سلام دوستان من ایفون 5 اس ورژن 7.0.6 دارم که پس از نصب توییک QuickActivator گوشیم ریستارت شد و بعد از بالا اومدن یه 15 ثانیه صحفه مشکی میشه و دوباره ریستارت میشه و دوباره این پروسه هی تکرار میشه یعنی بعد از ارم اپل صحفه مشکی میاد و پس از چند تانیه ریستارت میشه موبایلم ممنون میشم بگید واس حل این مشکل چکار باید بکنم با تشکر البته به غیر ریستور میخوام بدونم بدون ریستور میشه کاری کرد یا خیر با تشکر

نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ایفون 5 اس ورژن 7.0.6 دارم که پس از نصب توییک QuickActivator گوشیم ریستارت شد و بعد از بالا اومدن یه 15 ثانیه صحفه مشکی میشه و دوباره ریستارت میشه و دوباره این پروسه هی تکرار میشه یعنی بعد از ارم اپل صحفه مشکی میاد و پس از چند تانیه ریستارت میشه موبایلم ممنون میشم بگید واس حل این مشکل چکار باید بکنم با تشکر البته به غیر ریستور میخوام بدونم بدون ریستور میشه کاری کرد یا خیر با تشکر
    مثل که این توییک با گوشی شما سازگاری نداشته.
    شما گوشیتون رو باید ببرید تو حالت safe mode و بعد از اینکه گوشی بالا اومد وارد سیدیا شده و توییکی رو که نصب کردید پاک کنید.
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

با تشکر از شما چطوری گوشیو ببرم safe mode
      وقتی گوشی بالا نمیاد چطور اینکارو انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
        با تشکر از شما چطوری گوشیو ببرم safe mode
        وقتی گوشی بالا نمیاد چطور اینکارو انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر
        گوشی رو خاموش کنید.
        بعد همینجور که دکمه مثبت ولوم رو نگه داشتید گوشی رو روشن کنید.
        تا بالا اومدن گوشی دستتون رو از روی دکمه ولوم بر ندارید.
        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

با تشکر با راهنمایی شما مشکلم حل شد دستتون درد نکنه ممنونم

نظر

صبر کنید ..
          X