اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب در ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب در ایفون

با سلام خدمت دوستان الان یه ۸ ماهی میشه ۵س دارم امروز تپ کردم رو برنامه لاین یه دفه یه صفحه ابی اومد رفت بعد گوشی رفت رو ارم اپل زود اومد بالا از قبل یه چیزایی در مورد این صفحه ابی شنیده بودم قلبم وایساد حالا گوشی داره کار میکنه مشکلی هم نداره نظر شما متخصصین چیه؟

این مشکل خوشبختانه نرم افزاری بوده
    آی او اس و برنامه هاتونو آپدیت کنین که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد.

نظر

نوشته اصلی توسط aryabartar نمایش پست ها
      این مشکل خوشبختانه نرم افزاری بوده
      آی او اس و برنامه هاتونو آپدیت کنین که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد.

دقیقا کسی اطلاع کاملی داره که حتما نرم افزاری بوده ؟

اگه بوده پس چرا اپل به راحتی تعویض میکنه ؟

چون من شنیدم که این صفحه آبی شدن مربوط میشه به خراب شدن آی سی تغذیه صفحه نمایش که در اثر نصب برنامه های ناقص و مشکل دار اینجوری میشه

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
        دقیقا کسی اطلاع کاملی داره که حتما نرم افزاری بوده ؟

اگه بوده پس چرا اپل به راحتی تعویض میکنه ؟

چون من شنیدم که این صفحه آبی شدن مربوط میشه به خراب شدن آی سی تغذیه صفحه نمایش که در اثر نصب برنامه های ناقص و مشکل دار اینجوری میشه
        مشکل تا حدی متاسفانه سخت افزاری هست و می گفتند به خاطر A7 هستش که ۶۴ بیت هست و iWork که با آیکلود سینک می شود و گفته شد قابلیت سینک را off کنید
        بعد از اون بعضی از کاربر ها که توی انجمن هم بودند خبرش را دادند و گفته بودند بعد از یک مدتی گوشی روشن نمی شود
        بعضی هم گفتند از آی سی هست و تعمیر بشود حل می شود اما واقعا من خودم اینترنت را هم که جست و جو کردم راه حل اصلی اپل استور هست متاسفانه
        امیدوارم برای هیچ کس این مشکل پیش نیاید و مشکل همه حل بشه
        در آخر حتی من در بضی از سایت ها دیده بودم که می گفتند حتی آیفون هایی هم که اپل تعویض کرده باز هم این مشکل رو داشته اند
        نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
        با سلام خدمت دوستان الان یه ۸ ماهی میشه ۵س دارم امروز تپ کردم رو برنامه لاین یه دفه یه صفحه ابی اومد رفت بعد گوشی رفت رو ارم اپل زود اومد بالا از قبل یه چیزایی در مورد این صفحه ابی شنیده بودم قلبم وایساد حالا گوشی داره کار میکنه مشکلی هم نداره نظر شما متخصصین چیه؟
        امیدوارم این مشکل دیگر برای گوشیتون پیش نیاید
        ویرایش توسط ESC Key : https://i-phone.ir/forums/member/169969-esc-key در ساعت 28-06-2014, 07:25 PM

نظر

من که هفته پیش خریدم با 150 تومن بیشتر دادم واسه گارانتی تعویض

نظر

الان دقیقا حالا جریان چیه سخت افزار یا نرم افزار؟ الان گوشی مسه اول کار میکنه همه برنامه های سنگینم حتی

نظر

من تو فرومای دیه و حتی این فروما دیدم بعضیا گفتن نرم افزاریه و تونستن دوباره از گوشی استفاده کنن!
              شما هم که بعد از 8ماه این صفحه رو دیدین و بعدش درست شده به احتمال خیلی زیاد نرم افزاریه
              شما گوشیو آپدیت کن تا خیالت راحت تر شه

نظر

صبر کنید ..
              X