اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عوض کردن سیم کارت واکتیو نشدن گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عوض کردن سیم کارت واکتیو نشدن گوشی

سلام دوستان من یک ایفون 5sاز امارات گرفتم اونجا با سیم کارت امارات راحت کار میکرد اینجا هم تو ایران با همون سیم کارت کارمیکنه ولی وقتی سیم کارت همراه اول یا ایرانسل میزارم انتنش میاد ولی گوشی ریستارت میشه وباید اکتیو کرد و نمیشه به منوی گوشی دسترسی داشت یعنی مثل اینکه برای بار اول و اکبندداری گوشی را روشن میکنی اون مراحل اکتیو میادهرکاری هم میکنم اکتیو نمیشه ایا بنظر شما گوشی لاک هستش یا خیر واسه حل این مشکل باید چکارکنم دوستان تو ایتیونز این ارور میده
    The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported.

The SIM card that you currently have installed in this iPhone is from a carrier that is not supported under the activation policy that is currently assigned by the activation server. This is not a hardware issue with the iPhone. Please insert another SIM card from a supported carrier or request that this iPhone be unlocked by your carrier. Please contact Apple for more information.
    اینم اطلاعات گوشی
    ایفون 5sگیگابیت16
    ورژن 7.1
    مدل:ME434AE/A
    IMEI:352017064653015
    ممنون میشم راهنمایی کنید که چکار کنم با تشکر
    ویرایش توسط anveh_611 : https://i-phone.ir/forums/member/45013-anveh_611 در ساعت 24-06-2014, 09:36 AM

دوست عزیز گوشی شما لاک اپراتور اماراتی هستش و فقط با سیم همون اپراتور فعال میشه

نظر

نوشته اصلی توسط mo-aslani نمایش پست ها
      دوست عزیز گوشی شما لاک اپراتور اماراتی هستش و فقط با سیم همون اپراتور فعال میشه
      ایا نمیشه انلاکش کرد اگه میشه قیمتش حدودا چنده قیمت انلاک کردنش

نظر

نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
        ایا نمیشه انلاکش کرد اگه میشه قیمتش حدودا چنده قیمت انلاک کردنش
        از طریق این سایت اقدام و بررسی نمایید
        فروشگاه آنلاک فکتوری رسمی آیفون

نظر

صبر کنید ..
        X