اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با اینترنت رایتل ....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با اینترنت رایتل ....

سلام من گوشیم الان یک هفته ای میشه که یک دفعه اینترنت 3g کار نمیکنه و مثلا 5 ساعت قطع می مونه یهو وصل میشه دوباره بعد از مدتی قطع میشه
    شاید بگین مشکل از اپراتور باشه ولی اون رو خیلی پیگیری کردم و مثلا سیم کارت رو که میزارم روی یه ایفون دیگه مشکلی نداره ...
    تنظیمات 3g و... هم ریست و هرجور کار تو این زمینه انجام دادم
    ممکن از ios باشه و اپدیت باید بکنم؟
    ممنون میشم دوستان راه حل بگن این مشکل حل بشه خیلی اذیتم میکنه
    ایفون 5s
    ios 7.06

نوشته اصلی توسط MufcTalk.Com نمایش پست ها
    سلام من گوشیم الان یک هفته ای میشه که یک دفعه اینترنت 3g کار نمیکنه و مثلا 5 ساعت قطع می مونه یهو وصل میشه دوباره بعد از مدتی قطع میشه
    شاید بگین مشکل از اپراتور باشه ولی اون رو خیلی پیگیری کردم و مثلا سیم کارت رو که میزارم روی یه ایفون دیگه مشکلی نداره ...
    ایفون 5s
    ios 7.06
    يكبار reset all setting كنيد و اگه حل نشد ريستور كنيد و بك اپ برنگردونيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

این مشکل را من و حدود بیست نفر از دوستان تو ساوه داریم صد بارم از طریق سایت رایتل شکایت کردیم فقط ۳ بار به خود من زنگ زد اوپراتور و یک ساعت صحبت کرد ولی درست نشد آخرش من در خواست بسته اینترنتی خودم را کردم گفت تماس میگیریم برای بر گرداندن پول

نظر

ربطی به گوشی نداره مشکل از رایتله
        منم دچار این مشکل شدم بعضی اوقات چند بار گوشی مو ریبوت میکنم
        حدود یک ماهه اینجوری شده

نظر

ایفون 5s
          ios 7.06
          احتمال زیاد مشکل از رایتل هست، شما موقعی که این مسئله براتون پیش اومد گوشیتون رو یک دقیقه به حالت Airplane Mode ببرید و برگردونید احتمال زیاد وصل میشه.
          همچنین توی Setting>Cellular>Cellular Data Network قسما APN در CELLULAR DATA رو Rightel بزارید، این شاید کمک کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
            يكبار reset all setting كنيد و اگه حل نشد ريستور كنيد و بك اپ برنگردونيد

حل نشد مشکل

نظر

نوشته اصلی توسط aazz نمایش پست ها
              ربطی به گوشی نداره مشکل از رایتله
              منم دچار این مشکل شدم بعضی اوقات چند بار گوشی مو ریبوت میکنم
              حدود یک ماهه اینجوری شده
              نوشته اصلی توسط MaGNeTiViTe نمایش پست ها
              احتمال زیاد مشکل از رایتل هست، شما موقعی که این مسئله براتون پیش اومد گوشیتون رو یک دقیقه به حالت Airplane Mode ببرید و برگردونید احتمال زیاد وصل میشه.
              همچنین توی Setting>Cellular>Cellular Data Network قسما APN در CELLULAR DATA رو Rightel بزارید، این شاید کمک کنه.
              این کارها را انجام دادم قبلا ولی مشکل حل نشد مثلا از دیشب اینترنتش قطع شده و اصلا کار نمیکنه ..... و یهو وصل میشه یکی دو ساعت کار میکنه و دوباره قطع میشه
              ولی خب وقتی سیم را روی iphone 5c میزارم کار میکنه (اون لحظه ای که روی گوشی خودم قطع است)

نظر

وقتي كه اينترنت سيمكارتتون قطع ميشه گوشيتونو ريستارت كنين بازم وصل ميشه

نظر

ایفون 5s
                  ios 7.06
                  شما گوشیتو آپدیت کن اگه دیدی بازم جواب نداد یه بک آپ بگیر ریستور کن به 7.1.1 بک آپتو برگردون احتمالاً باید اوکی شه..

نظر

نوشته اصلی توسط aryabartar نمایش پست ها
                    وقتي كه اينترنت سيمكارتتون قطع ميشه گوشيتونو ريستارت كنين بازم وصل ميشه
                    نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
                    شما گوشیتو آپدیت کن اگه دیدی بازم جواب نداد یه بک آپ بگیر ریستور کن به 7.1.1 بک آپتو برگردون احتمالاً باید اوکی شه..
                    معمولا وقتی قطع میشه من reset network setting یا کلی کار دیگه میکنم تا وصل میشه دوباره ....
                    اپدیت کنم جیلبریک میپره...
                    هیچ برنامه ای یا چیزی نیست بشه بررسی کنیم وضعیت دیتا سیم کارت رو؟

نظر

دوستان مشکل سراسری هست علتش هم اینه که رایتل داره زیرساخت رو تغییر میده برای پوشش سراسری تو هر شهری اتفاق میوفته برای من ۲۰ روز طول کشید تا درست بشه یه کد هم پشتیبانی داد *333# وفتی اینو زدین باید همش Success بده اگه Fail داد یعنی مشکل داره هنوز

نظر

نوشته اصلی توسط Diabyte نمایش پست ها
                        دوستان مشکل سراسری هست علتش هم اینه که رایتل داره زیرساخت رو تغییر میده برای پوشش سراسری تو هر شهری اتفاق میوفته برای من ۲۰ روز طول کشید تا درست بشه یه کد هم پشتیبانی داد *333# وفتی اینو زدین باید همش Success بده اگه Fail داد یعنی مشکل داره هنوز
                        الان اين يعني چه؟؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
                          الان اين يعني چه؟؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2
                          این که دیگه ارتباطی به رایتل نداره. چون شما دارین از وای فای استفاده میکنین.

اتفاقا منم با رایتل یه کمی مشکل دارم. البته نه به شدته دوستان. معمولا قبل از ظهر تا ظهر قطع و وصل میشه واسم !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                            این که دیگه ارتباطی به رایتل نداره. چون شما دارین از وای فای استفاده میکنین.

اتفاقا منم با رایتل یه کمی مشکل دارم. البته نه به شدته دوستان. معمولا قبل از ظهر تا ظهر قطع و وصل میشه واسم !

شما وای فایتم قطع باشه همین ارور رو میده

نظر

نوشته اصلی توسط aazz نمایش پست ها
                              شما وای فایتم قطع باشه همین ارور رو میده
                              والا من نمیدونم جملتون سوالیه یا خبری و اینکه با من بودین یا دوسته قبلیمون.
                              اما واسه من خیر. این ارور رو نمیده

نظر

صبر کنید ..
                              X