اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست کمک برای ارورهای شماره 1 و 3 درهنگام ریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست کمک برای ارورهای شماره 1 و 3 درهنگام ریستور

سلام وخسته نباشیدخدمت دوستان
    امروز خواستم آیفون5S دوستم رو آبدیت کنم کاری که روزانه انجام میدم وجالب اینکه فقط درمورداین دستگاه این مشکل بوجود اومده وهمین الان هم براحتی باقی آیفون ها رو براحتی ریستورمیکنم.به همین دلیل ازسلامت کابل وسیستم واینترنت و... چیزها مطمنم حتی این دستگاه رو باکامپیوترهای دیگه وحتی مک بوک هم امتحان کردم اما همچنان دقیقاوسط ریستور ارور 1 ویا 3 دریافت میکنم.Host فایل هم سالمه.آیاکسی ازدوستان مشکل مشابه بنده داشته که موفق یه برطرف کردنش شده باشه؟
    درصورت امکان راهنمایی بفرمایید.نکته جالب اینکه دستگاه روشن بودوکارمیکرد

بله برای منم همین اتفاق افتاده کسی راه حلی نداره؟

- - - - - - - - - -

بله برای منم همین اتفاق افتاده کسی راه حلی نداره؟

نظر

من آیفونم را میخوام به آ ی او اس 9.0.2 ارتقا بدم ارور 3194 میده دوستان میتونین کمکم کنید

نظر

سلام من هم این مشکل رو دارم گوشی جیلبریک نبوده رست فکتوری کردم الان همش آرم اپل چشمک میزنه گذاشتم رو DFU سعی کردم با آیتونز ریستور کنم با firmware های مختلف ولی erorr 3194 میده هیچکس نمیدونه باید چجوری این erorr رو رد کرد؟خستم کرده دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط vatuvatu نمایش پست ها
          سلام من هم این مشکل رو دارم گوشی جیلبریک نبوده رست فکتوری کردم الان همش آرم اپل چشمک میزنه گذاشتم رو DFU سعی کردم با آیتونز ریستور کنم با firmware های مختلف ولی erorr 3194 میده هیچکس نمیدونه باید چجوری این erorr رو رد کرد؟خستم کرده دیگه
          تغییر ip بدید و به آخرین ورژن که الآن 9.1 هست ریستور کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
          X