اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارسال گوشی به اپ استور برای تعمیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارسال گوشی به اپ استور برای تعمیر

دوستان من یافون 4س 16 دارم که مشکل داره و تو ایران کسی نتونست درستش کنم خیلی جاها بردمش
    حالا میخوام بدونم کسی هست که مسافر استانبول داشته باشه تا این گوشی رو هم برای من ببره اونور و عوضش کنه
    9 ماه گارانتیش مونده
    ویرایش توسط ex_man99 : https://i-phone.ir/forums/member/101531-ex_man99 در ساعت 03-07-2014, 05:58 PM

نوشته اصلی توسط ex_man99 نمایش پست ها
    دوستان من یافون 5س 16 دارم که مشکل داره و تو ایران کسی نتونست درستش کنم خیلی جاها بردمش
    حالا میخوام بدونم کسی هست که مسافر استانبول داشته باشه تا این گوشی رو هم برای من ببره اونور و عوضش کنه
    9 ماه گارانتیش مونده

اگر صلاح ميدونين دفتر سايت هم ببرين كادر متخصص و با تجربه اى داره
    من آخراى تير - اوايل مرداد ممكنه برم استانبول قبل از رفتنم بهتون p.m ميدم

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

ای کاش واسه کسایی که امکان اینکه خودشون گوشی رو بفرستن استور اونور آب واسه تعویض , مثلا دفتر سایت هر از چندی گوشی های دوستانی که مشکل دارن رو بگیره و با دریافت هزینه ای زحمتشو بکشه

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
        ای کاش واسه کسایی که امکان اینکه خودشون گوشی رو بفرستن استور اونور آب واسه تعویض , مثلا دفتر سایت هر از چندی گوشی های دوستانی که مشکل دارن رو بگیره و با دریافت هزینه ای زحمتشو بکشه
        پيشنهاد خوبيه ولى اين كار هم مشكلات خودش رو داره فكر نكنم عملى باشه حرفتون ولى به عنوان پيشنهاد با دفتر سايت در ميون بگذاريد .

نظر

دوستان من یافون 5س 16 دارم که مشکل داره و تو ایران کسی نتونست درستش کنم خیلی جاها بردمش
          9 ماه گارانتیش مونده
          دوست عزیز به این راحتی نیست که ، گوشی شما باید پارت نامبر متناسب با مدل کشور ترکیه باشه که به راحتی عوض کنه، مدل کشور دیگه مثل آمریکا نیاز به تعویض جهانی داره که یک تا دو هفته زمان میبره و طبق چیزی که شنیدم ترکیه هنوز این کار رو نمی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
            اگر صلاح ميدونين دفتر سايت هم ببرين كادر متخصص و با تجربه اى داره
            من آخراى تير - اوايل مرداد ممكنه برم استانبول قبل از رفتنم بهتون p.m ميدم

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
            خیلی ممنونم لطف میکنی دستت درد نکنه
            راستش دفتر سایت هم بردم ولی متاسفانه دوستان نتونستن و فرمودن که مشکل سخت افزاری هست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
            واقعاً اگه بشه خیلی خوب میشه
            من نمیدونم چرا هیچ کسی همچنین کاری نمیکنه
            همه هم راضی هستن و مشتاق اینجوری هم طرف میتونه پول در بیاره

نظر

واقعاً اگه بشه خیلی خوب میشه
              من نمیدونم چرا هیچ کسی همچنین کاری نمیکنه
              همه هم راضی هستن و مشتاق اینجوری هم طرف میتونه پول در بیاره
              پست بالا دلیلشو گفتم بهتون، کسی ریسک نمی کنه این کار رو بکنه چون ممکنه هفته ها معطل بشه در کشور دیگری

نظر

صبر کنید ..
              X