اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل دکمه هوم ایفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل دکمه هوم ایفون 5s

سلام دوستان من گوشی ایفون 5s 64g هست که 20 روزه خریدمش با دکمه هوم مشکل دارم دکمه اش سفت است و صدا میده موقعی که گوشی داغ میشه دکمه هومش نرمتر میشه و موقعی که مثلا از شب تا صبح استفاده نمی کنم دکمه سفت میشه بعد من 15یا20 بار پشت سرهم تند تند فشار می دم تا نرم تر شه من پرسیدم میگن به خاطر اینکه نو هست اینطوریه من برای دوستم که 5s 16g را میزنم نه صدا میده هم خیلی نرم است اما اون 7 ماه است که خریده ایا مال من هم به مرور زمان مثل اون نرم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط xbox22 نمایش پست ها
    سلام دوستان من گوشی ایفون 5s 64g هست که 20 روزه خریدمش با دکمه هوم مشکل دارم دکمه اش سفت است و صدا میده موقعی که گوشی داغ میشه دکمه هومش نرمتر میشه و موقعی که مثلا از شب تا صبح استفاده نمی کنم دکمه سفت میشه بعد من 15یا20 بار پشت سرهم تند تند فشار می دم تا نرم تر شه من پرسیدم میگن به خاطر اینکه نو هست اینطوریه من برای دوستم که 5s 16g را میزنم نه صدا میده هم خیلی نرم است اما اون 7 ماه است که خریده ایا مال من هم به مرور زمان مثل اون نرم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزيز ايفون من مث شما هست منم تازه گرفتم يكم سفته نه او نقدر كه بخوي زياد فشارش بدي طبيعيه چون نو هست من ايپدم هم اول كه خريدم دكمه هومش سفت بود الان كاملا نرم شده!!!!

نظر

یکی از مشکلاتی که تو ۷.۱.۱ حل میشه مشکل دکمه هومه .. آپدیت کردین؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
        یکی از مشکلاتی که تو ۷.۱.۱ حل میشه مشکل دکمه هومه .. آپدیت کردین؟؟؟
        دوست عزيز مشكل دوستمون نرم افزاري نيست كه بخواد با اپديت حل شه!!!!

نظر

یه صدای کمی میده کلا نگران نباش مشکلی نیست بیخود حساس نشو

نظر

سلام مال شما ها هم وقتی استفاده نمی کنید سفت تر و صداش بیشتر میشه
            مال من موقع شارژ کردن که گوشی داغ میشه نرمتر میشه

نظر

منم اين مشگل رو دارم
              البته ١٠ روز بعد از خريدنش اين شكلي شد
              فشارش كه ميدم تق صدا ميده و چند بار كه تكرار ميكنم نرم ميشه..!
              رفته رو مخم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان صدا به خاطر سنسور اثر انگشته یه مدت کار کنه مثلا یکسال برطرف میشه مال منم این مشکلو داره

یکی از دوستلم اتر ریخته بود روی دکمه صداش برطرف شده بود من که جرات نکردم بریزم شمام ریختین مسولیتش با خودتون

نظر

ايراد خاصي نيست مشكل هم نيست و بيشتر كاربراي ٥ اس دكنه هوم گوشيشون صدا ميده و به مرمر برطرف ميشه

نظر

دوست عزيز اون صدا به خاطر تازه بودن و اضافه شدن سخت افزاري حسگر اثر انگشت روي دكمه هوم هست نگران نباش كمي استفاده كني هم عادت ميكني هم اينكه نرمتر ميشه

نظر

سلام دوستان تازه وارد انجمن شدم دكمه ايفون منم بعد از يه هفته سفت شد وبه صدا افتاد از اونجا كه مشكل ملال اوريه نتونستم با هوم مجازي كار كنم وباعث تنفر من از ايفونم شده بود به هر تعمير كاري ميگفتم سر در نمياورد وفقط دكمرو با الكل ايزو پروپايل سرويس ميكرد ويه هزينه بيخودي ميگرفت البته بليد ايفونو نصف روز نگه ميداشت وبعد دوروز دوباره روز از نوع روزي از نوع.دو راه وجود داره ١باز كردن ايفون وشل كردن واشر زير دكمه كه كار وكيوم بردو انجام ميده و استفاده از سوهان مخصوص براي گشاد كردن دايره دكمه از داخل وراه بسيار ساده تر اينكه كمي كرم چرب كننده روي دكمه بماليد بعد با دسمال ابرييشمي دكمرو فشار بديد تا كمي از كرم زير واشر برسه وبعد جاي دكمرو كاملا تميز كنيد ٩٨درصد مشكلتونو حل ميكنه وبراي دودرصدي كه مشكلشون حل نشد اموزش تصويري سوهان زدن دايره هومو توي سايت ميزارم حالشو ببريد واز ايفونتون لذت ببريد اين مشكل به خاطر يك ميكرومتر تنگ برش خوردن دايره هوم تو شركت اپل براي بعضي ايفون هاست ....سعي كنيد راه تعمير ايفونتونو ياد بگيريد وبه هرتعمير كار ي اطمينان نكنيد

نظر

منم يدونه فايو اس دارم يك سالي ميشه كه دكمه هومش سفت ميشه و يه صداي تق مانند و مثل شكستن ميده و بعد از ميانگين هفت بار فشار دادن هوم درست ميشه.
                        حالا يه چيزي كشف كردم و گفتم با شما دوستان هم در ميان بزارم.
                        هروقت كه دكمه اينجور شد كافيست بدون آنكه آب دهانتان با دكمه برخورد كند دهانتان را روي دكمه گذاشته و مك بزنيد تا كمي هوا از دكمه وارد دهانتان شود تاكيد ميكنم خيلي كم هوا از دكمه بياد.
                        دليلش رو نميدونم ولي هروقت اين كار رو ميكنم تا ده روز راحت ميشم.

نظر

فکر نکنم راه حل مناسبی باشه ها:d
                          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

نگران نباشید مشکل خاصی نیست
                            از گوشیتون لذت ببرید

نظر

تنها چيزي كه اذيتم ميكنه همينه ولي خود گوشي عاليه تاحدي كه دليلي واسه ارتقا به سيكس يا سيكس اس نميبينم
                              فقط دوستان من دقيقا نميدونم زير اين دكمه چ خبره ولي حس ميكنم دليلش شل شدن يه چيزي اون زيره كه باعث ميشه گرد و خاك و غيره بره اونجا و اينجور بشه چون امروز يدونه دستمال كاغذي گذاشتم روي دكمه هوم و همون كار رو مدت زيادي انجام دادم و در كمال تعجب مقداري كثيفي كه حالت خميري داشت چسبيده بود به دستمال كاغذي.
                              اگه با دقت به دكمه نگاه كرده و يك جوري كه اطرافشو ببينيد دكمه رو چن بار فشار بدين اول ميبينين كه دكمه با حلقه دورش برخورد ميكنه و صدا ميده ولي بعد از چن بار فشردن هوم با اينكه هنوز همون برخورد وجود داره نه صداي عجيبي ميده و نه سفت بودني هست.[emoji58]

نظر

صبر کنید ..
                              X