اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن آیفون 5s

سلام دوستان
    من با برنامه tongbu رو گوشی برنامه ها رو نصب میکردم
    برنامه beetalk رو روش داشتم تا اینکه دیدم بصورت خودکار برنامه هنگ کرد و ناپدید شد
    دیدم از اپ استور نصب نمیشه دوباره با تانگبو دانلود کردم زدم نصب بشه (گوشی هم توی شارژ بود)
    که یوهو گوشی شروع به ریست شدن کرد . روی آرم اپل قفل میکرد و باز ریست میشد روی همون آرم اپل قفل میکرد
    چند بار دکمه هوم و پاور رو گرفتم نهایتا گوشی از آرم اپل رفت و اون دایره چرخان اومد . یک دقیقه میچرخه گوشی یه لحظه صفحه اش آبی میشه و ریست میشه
    تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟
    من نه جیل کردم نه ریستور نه چیز دیگه
    میگن انگار صفحه آبی بشه دیگه خلاصه , آره ؟

داش جریان صفحه ابیرو نمیدونم چیه ولی اخرین ورژن فیریمورتو که 7.1.1 هست دانلود کن و ریستورش کن

نظر

به UDF Mod ببر بعد به آخرین نسخه یعنی 7.1.1 ریستور کن احتمالا حل بشه اگه نشد سخت افزاری هست.

نظر

نوشته اصلی توسط redboys نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من با برنامه tongbu رو گوشی برنامه ها رو نصب میکردم
        برنامه beetalk رو روش داشتم تا اینکه دیدم بصورت خودکار برنامه هنگ کرد و ناپدید شد
        دیدم از اپ استور نصب نمیشه دوباره با تانگبو دانلود کردم زدم نصب بشه (گوشی هم توی شارژ بود)
        که یوهو گوشی شروع به ریست شدن کرد . روی آرم اپل قفل میکرد و باز ریست میشد روی همون آرم اپل قفل میکرد
        چند بار دکمه هوم و پاور رو گرفتم نهایتا گوشی از آرم اپل رفت و اون دایره چرخان اومد . یک دقیقه میچرخه گوشی یه لحظه صفحه اش آبی میشه و ریست میشه
        تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟
        من نه جیل کردم نه ریستور نه چیز دیگه
        میگن انگار صفحه آبی بشه دیگه خلاصه , آره ؟
        چون پردازنده این گوشی 64 بیتطی هستش و اون برنامه ای که شما دانلود کردید با این برنامه همخونی نداشته که آیفون رو اینطوری دچار مشکل کرده, تنها راهش ریستور هستش البته اگه بشه.
        ویرایش توسط Amirabbas Gh : https://i-phone.ir/forums/member/127211-amirabbas-gh در ساعت 14-05-2014, 06:42 PM

نظر

صبر کنید ..
        X