اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشگل پسورد در اپی آیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشگل پسورد در اپی آیدی

با سلام وخسته نباشید من یک ماه پیش اپل آی دی ساختم و در حین اینکه می خواستم اپی رو دانلود کنم 7 8 بار پسم رو زدم و چون حواسم نبود اشتباه می زدم به همین دلیل وقتی متوجه شدم پسم رو تغیی دادم حالا با پس جدید وقتی می خوام وارد شمز نمی شه نمی ذاره چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین

نوشته اصلی توسط رضااجوری نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید من یک ماه پیش اپل آی دی ساختم و در حین اینکه می خواستم اپی رو دانلود کنم 7 8 بار پسم رو زدم و چون حواسم نبود اشتباه می زدم به همین دلیل وقتی متوجه شدم پسم رو تغیی دادم حالا با پس جدید وقتی می خوام وارد شمز نمی شه نمی ذاره چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین
    اروری چیزی میده؟یا باز میگه پس اشتباهه؟
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

مشگل پسورد در اپی آیدی

نوشته اصلی توسط رضااجوری نمایش پست ها
      با سلام وخسته نباشید من یک ماه پیش اپل آی دی ساختم و در حین اینکه می خواستم اپی رو دانلود کنم 7 8 بار پسم رو زدم و چون حواسم نبود اشتباه می زدم به همین دلیل وقتی متوجه شدم پسم رو تغییر دادم حالا با پس جدید وقتی می خوام وارد شمز نمی شه نمی ذاره چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین
      پسووردتون disable شده است ، شما از طریق سایت زیر پسورد Apple ID را عوض کنید.

https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid
      ویرایش توسط Navidmac : https://i-phone.ir/forums/member/27367-navidmac در ساعت 03-05-2014, 09:16 PM

نظر

با قندشکن وارد شو

نظر

سلام
          راستش این مشکل من بود که رضا جان به دلیل عدم دسترسی من به سایت مطرح کردن
          ببین برادر همه این کارا رو کردم منتها ارور زیر رو میده و جهت تکمیل اطلاعات آدرس دقیق خارجی و billing payment میخواد. متن ارور به صورت زیر هست:
          this apple id has not been used in the itunes stor
          tap review to sign in then review your account information
          فقطم 2 تا گزینه review, cancle داره
          چه کنم؟
          لطفا راهنمائیم کنید.

نظر

Addres: 1 infinite loop
            Addres:cupertion
            city:CUPERTION
            state:CA
            zip:950142083
            phone:001-4089961

ادرستونو بترتیب این شکلی تایپ کنین
            بعد گرینه DONE بزنید
            حتما قندشگن باید روشن باشه

نظر

کاری که دوست گلم گفت انجام بدید اما دقت داشته باشید و ببینید که روی گزینه none هست یا نه!
              اگه نبود که باید گیفت کارت وارد کنید و یا بیخیال این اپل ایدی بشی و یه دونه دیگه بسازی!

نظر

نوشته اصلی توسط ali_noshy نمایش پست ها
                سلام
                راستش این مشکل من بود که رضا جان به دلیل عدم دسترسی من به سایت مطرح کردن
                ببین برادر همه این کارا رو کردم منتها ارور زیر رو میده و جهت تکمیل اطلاعات آدرس دقیق خارجی و billing payment میخواد. متن ارور به صورت زیر هست:
                this apple id has not been used in the itunes stor
                tap review to sign in then review your account information
                فقطم 2 تا گزینه review, cancle داره
                چه کنم؟
                لطفا راهنمائیم کنید.
                سلام
                ببین دوست عزیز اکانت شما به احتمال زیاد رایگان بوده و با توجه به توضیحات پست اول اقدام به تغییر کلمه عبور کردید و با کلمه عبور جدید هم نمیتونید وارد بشید.
                اگر بعد از انتخاب Review داخل صفحه باز شده و در قسمت Payment گزینه None را نمیبینید ، متاسفانه دیگه نمیتونید برای این اکانت کاری بکنید.
                یا باید یکی از روشهای پولی رو انتخاب کنید و یا اینکه طبق گفته دوست عزیزم به فکر یک اکانت جدید باشید.

نظر

قند شکن چیه؟
                  گزینه none هستش ولی گزینه itunes gift cards and itunes gifts هم روشنه. وقتی پرش نمیکنم آخرش قرمز میشه؟
                  الان پولی شده؟
                  و قسمت زیر در بالای صفحه نوشته میشود:
                  BILLING INFIRMATION
                  you will not be charged untile you make a purchase
                  for assistance, contact itunes support at www.apple.com/support/itunes/ww/.
                  ویرایش توسط ali_noshy : https://i-phone.ir/forums/member/157055-ali_noshy در ساعت 04-05-2014, 04:04 PM

نظر

قند شکن چیه؟
                    دوست عزیز
                    الان با توجه به مشکلاتی که نوشتن ( فـــیل تر شکن یا اینگونه عناوین ) برای انجمن ها ایجاد میکنه در اکثر جاها از این عنوان استفاده میشه
                    تعجب میکنم که تا الان شما با این عنوان برخورد نکردید.

نظر

گزینه none هستش ولی گزینه itunes gift cards and itunes gifts هم روشنه. وقتی پرش نمیکنم آخرش قرمز میشه؟
                      الان پولی شده؟
                      جوا سوال اولتونو که دوست بسیار عزیزم اقای کریمی دادن
                      اما جواب سوال دومتون شما برای اینکه از این مرحله رد بشید باید بجای اینکه روی گیفت کارت بزارید باید روی none بزارید
                      اونی هم که قرمز میشه برا اینه که میگه شما باید کد گیفت کارت رو بزنید که ندارید و برای همین باید روی گزینه none قرار بدید

نظر

...........
                        الان پولی شده؟
                        و قسمت زیر در بالای صفحه نوشته میشود:
                        BILLING INFIRMATION
                        you will not be charged untile you make a purchase
                        for assistance, contact itunes support at Apple - Support - Country Selector.
                        لطفاً یک اسکرین شات از صفحه آیتونز یا صفحه Review قرار بدید.

نظر

از همه شما دوستان عزیز که کمکم میکنید بینهایت ممنونم
                          انشالله خدا به همتون خیر بده
                          از اینکه یکم البته ببخشید خیلی نا واردم به اپل از همتون عذر خواهی میکنم
                          چند تا اسکرین شات از وقتی که گزینه review میاد تا زمان مشکلاتم میگذارم.
                          در ضمن به قند شکن هم دسترسی ندارم
                          با کامپوتر نا آشنا نیستم ولی فکر نمیکردم مباحث امنیتی اپل اینقدر پیچیده باشه
                          در ضمن گزینه none رو انتخاب میکنم ولی بازم اون ارور قرمزی که گفتم می اد

- - - - - - - - - -

نظر

- - - - - - - - - -

اینم تصویری که آخر سر پس از وارد کردن آدرس می اد
                            تو کد چی باید بنویسم؟
                            بازم از همتون پیشاپیش ممنونم

نظر

آقایون به خدا گیرم
                              چرا دیگه جواب نمیدید؟

نظر

صبر کنید ..
                              X