اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد ایفون های ریفرش شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد ایفون های ریفرش شده

سلام دوستان عزیز من یه سوال در مورد ایفون های ریفرشتی داشتم وسوالم اینکه یه فرد میاد یه ایفون میگره بعد اینکه اونو اکتیو کرد متوجه میشه که ایفونش یه مشکلی داره بعد اون فرد بلافاصله میره ایفون رو به اپستور پس میده و اپستور یه ایفون بدونه مشکل بهش میده اپستور هم اون ایفون مشکل دار رو دوباره تعمیر میکنه و به عنوان ایفون ریفرشتی روانه بازار میکنه اما بعضی از این فروشنده های از خدا بی خبر تو کشور خودمون این ایفون ها روباقیمتی کمتر میخرن وبه مشتری به عنوان مثال من که اطلاعات زیادی نداره به عنوان ایفون نو باهمون قیمت نو میدن حالا خواهش من از دوستان واساتیدی که در این زمینه تخصص دارن اینکه بیان بگن که باید افرادی که مثل من که در این زمینه تخصصی ندارند چه کارهایی باید انجام بدن که یه موقع کلاه سرشون نره.من منتظر راهنمایی هاتون هستم.باتشکر.

خوب اینترنت و این جور انجمنا یه قسمتشون واسه همینن !
    میتونید تحقیق کنید

از طریقه imei میتونید تاریخ اکتیو شدن گوشی رو بفهمید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      خوب اینترنت و این جور انجمنا یه قسمتشون واسه همینن !
      میتونید تحقیق کنید

از طریقه imei میتونید تاریخ اکتیو شدن گوشی رو بفهمید

Sent from my iPhone using Tapatalk
      اخه من شنیدم شرکت اپل میاد تاریخ اکتیو شدن شو پاک میکنه ایا شرکت اپل همچین کاری رو انجام میده؟؟؟یعنی گوشی های ریفرشتی رو تاریخ اکتیو شدنشو پاک نمیکنن؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط I five نمایش پست ها
        اخه من شنیدم شرکت اپل میاد تاریخ اکتیو شدن شو پاک میکنه ایا شرکت اپل همچین کاری رو انجام میده؟؟؟یعنی گوشی های ریفرشتی رو تاریخ اکتیو شدنشو پاک نمیکنن؟؟؟؟
        خير شركت اپل همچين كارى انجام نميده ! اشتباه بهتون گفتن

تاپيك http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html موضوعش با پستتون يكى هست حتماً سر بزنيد

نظر

ریفرش واژه غلطیه! درستش میشه ریفربیش

نظر

نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
            ریفرش واژه غلطیه! درستش میشه ریفربیش
            درست ترش میشه ریفربیشد

Sent from the Orbit

نظر

صبر کنید ..
            X