اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صدايي در داخل ايفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صدايي در داخل ايفون 5s

سلام دوستان من يه ايفون 5s گلد ١٦gigدارم زماني كه صفحه گوشيم روشنه يا باهاش بأزي ميكنم يه صداي جليز جليز پشت گوشي مياد اين صدا اينقدر ريزه كه بأيد گوشتو تو يه جاي ساكت پشت گوشي بذاري تا اون بشنوي حالا خواهش من از دوستاني كه ايفون 5s دارن اينكه يه تست كنن ببينن مال اونا هم همين طوريه يانه؟اگه گوشي تون قاب محافظ داره اونو در بيارين وگوشتونو رو رو قسمت آرم اپل يه كم به چپ تر بزارين ببينين مال شما هم همين صدا رو داره يا نه فقط تورو خدا هرچي زود تر جوابشو بهم بدين چون خيلي فكرمو مشغول كرده فقط دقت كنين كه اين صدا خيلي ريزه بأيد گوشتو نو بچسپونين پشت گوشي تا اون صدا روبشنوين فقط هرچي زود تر جواب بدين ممنون ميشم تا اگه مال شما اينطوري نبود بفروشمش من منتظر نظراتتونم

صدايي در داخل ايفون 5s

دوست عزيز فكر نميكنم مشكل خاصي باشه منم الان تست كردم صدا وجود داره اما نه اون چيزي كه شما گفتي كه جليز جليز ميكنه صدايي مثل تلگراف هاي قديم توليد ميشه كه احتمالا اين از قطعات الكترونيكي دستگاه هست و طبيعي ميباشد.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 28-04-2014, 02:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
      دوست عزيز فكر نميكنم مشكل خاصي باشه منم الان تست كردم صدا وجود داره اما نه اون چيزي كه شما گفتي كه جليز جليز ميكنه صدايي مثل تلگراف هاي قديم توليد ميشه كه احتمالا اين از قطعات الكترونيكي دستگاه هست و طبيعي ميباشد.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
      دوست عزیز بابت راهنمایی ممنونم ولی الان متوجه شدم زمانی صفحه گوشیم خاموشه و باهاش کار نمی کنم هم همون صدا رو میده شرمنده ام ولی اگه میشه زمانی که صفحه گوشیتون خاموشه وباهاش کار نمی کنین هم یه تست کنین ببینین همون صدا رو میده یانه؟ ممنون میشم جوابشو هرچه زود تر بهم بدین تاکه خیالم راحت شه وبتونم یه نفس راحت بکشم من منتظر جوابتونم.

نظر

نوشته اصلی توسط I five نمایش پست ها
        دوست عزیز بابت راهنمایی ممنونم ولی الان متوجه شدم زمانی صفحه گوشیم خاموشه و باهاش کار نمی کنم هم همون صدا رو میده شرمنده ام ولی اگه میشه زمانی که صفحه گوشیتون خاموشه وباهاش کار نمی کنین هم یه تست کنین ببینین همون صدا رو میده یانه؟ ممنون میشم جوابشو هرچه زود تر بهم بدین تاکه خیالم راحت شه وبتونم یه نفس راحت بکشم من منتظر جوابتونم.
        سلام ، خوب به حق چیزای ندیده و نشنیده !! همچین چیزی امکان نداره !! دوست عزیز اگر خودتون با انگشت به پشت گوشی ضربه آروم میزنید و صدا میده که مشکلی نیست و در تمام گوشی های اپل همچین حالتی وجود داره ولی اگر خودش خود به خود صروصدا میکنه حتی صدای بسیار خفیف هم غیر عادی هستش !! این اولین بار هستش همچین چیزی میشنوم !! یعنی گوشی در حالت استندبای هستش و صدا تولید میکنه ؟؟ آخرین بار که همچین چیزی دیدم آداپتور کمودور ۶۴ بود در سال ۱۹۹۲ !! باور کن جدی میگم اگه صدا تولید میکنه فورا ببریدش پیش فروشنده !! اصلا غیر ممکنه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ماله منم دقیقا همین صدا رو میده..هم وقتی خاموشه و هم وقتی صفحه روشنه...یه صدای ریزی میده...

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad_112 نمایش پست ها
            ماله منم دقیقا همین صدا رو میده..هم وقتی خاموشه و هم وقتی صفحه روشنه...یه صدای ریزی میده...
            اره دوست عزیز فکر کنم همشون این صدا رودارن یه عده گوششون خیلی تیزه این صدارومیشنون یه عده هم اون نمیشنون من دوتای دیگه رو چک کردم همین صدارو میدن من الان مال خودمو در گوش دوستم گذاشتم گفت صداییی نمیده ولی خودم اون صدا خیلی خوب میشنوم!!!!

نظر

عجب دقتي داريد شما من الان رو ٥ تست كردم شنيدم صدا رو.

نظر

[QUOTE=Ebrahim-hn;941125]عجب دقتي داريد شما من الان رو ٥ تست كردم شنيدم صدا رو.

Sent from my iPhone using Tapatalk[
                من میگم همشون اون صدارو میدن ولی یکی گوشش خیلی تیزه میشنوه یکی هم زیاد دقت نمیکنه نمیشونه ببخشید مدل گوشیتون5یا5s؟توحالت استند بای هم همین صدارو داره منظورم زمانیه که صفحه خاموشه و با گوشی کار نمیکنین؟

نظر

من هم تست کردم الان
                  5اس
                  یه صدای بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسیار خفیف که فقط وقتی شنیده میشه که گوشتون رو به پشت گوشی کاملا چسبونده باشید
                  صدای ویزویزویزویزویزویز هست
                  جالب بود!

نظر

[QUOTE=I five;941128]
                    نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                    عجب دقتي داريد شما من الان رو ٥ تست كردم شنيدم صدا رو.

Sent from my iPhone using Tapatalk[
                    من میگم همشون اون صدارو میدن ولی یکی گوشش خیلی تیزه میشنوه یکی هم زیاد دقت نمیکنه نمیشونه ببخشید مدل گوشیتون5یا5s؟توحالت استند بای هم همین صدارو داره منظورم زمانیه که صفحه خاموشه و با گوشی کار نمیکنین؟
                    5-بله تو حالت لاك هم دارم.

نظر

ااااا بابا دمت گرم هه هه از منم همین طور خیلی با حال بود

نظر

منم تست کردم دقیقا همین صدارو میداد

نظر

صبر کنید ..
                        X