اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون 5 اس آک و گیر کردن روی Searching ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    خیلی نمیشه با چک کردن سایت ها در مورد لاک بودن یا نبودن اعتماد کرد
    برای تست یکبار با آیتوز ریستور کنید٬ ببینید اصلا اکتیو میشه بعد از ریستور!

بله هم 7.1 و هم 7.1.1 رو تست زدم و با آیتیونز هم چک کردم و اروری که میده میگه :
    این کاری که شما میخوای بکنی الان مقدور نیست لطفا بعدا مراجعه کن

نظر

نوشته اصلی توسط Ameer نمایش پست ها
      اگر IMEI نداشته باشه و ریستور کنی، گوشیت دیگه بالا نمیاد و در recovery mode میمونه
      بله صحیح می فرمایید

حتی یکی از دوستان میگفتن بیار imei ایش رو پاک کنیم ولی دیدیم اگه imei پاک بشه رو ریکاوری مد گیر میکنه دیگه بالا نمیاد

نظر

از دوستان میتونن راهنمایی بفرمایند که چطوری میشه تاریخ activate شدن یا نشدن یه iDevice رو فهمید ؟

نظر

به Wi-Fi که اینترنت داشته باشه وصل شو و چند بار Airplan Mode را off/on کن شاید درست شد. یه iPhone 5 داشتیم که اینجوری آنتن میومد!

نظر

نوشته اصلی توسط Ameer نمایش پست ها
            به Wi-Fi که اینترنت داشته باشه وصل شو و چند بار Airplan Mode را off/on کن شاید درست شد. یه iPhone 5 داشتیم که اینجوری آنتن میومد!
            عزیز ممنونم از وقتی که گذاشتی اما اصلا گوشی بالا نیومده که من airplan کنم

نظر

نوشته اصلی توسط mehdihd2 نمایش پست ها
              این کار رو از xda خونده بودم و تست کردم فرقی نکرد
              این کار رو من تست کردم جواب گرفتم به خاطر همین گفتم شما هم تست کنی ببینی می شه یا نه .

نظر

نوشته اصلی توسط Amirreza نمایش پست ها
                این کار رو من تست کردم جواب گرفتم به خاطر همین گفتم شما هم تست کنی ببینی می شه یا نه .
                گوشی شما هم 5اس بود ؟

نظر

سلام
                  منم هم همین مشکل رو داشتم، مشکل از خشاب سیم کارت بود

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

سلام،منم تقریبا یه ساله گوشیمو خریدم،12فروردین این مشکل "searching..."واسه گوشیم اتفاف افتاد،وقتی بردم اپ استور گفت مشکلش سخت افراریه و باید بازش کنیم،ترسیدم اومدم خونه رفتم تو سایت اپل با خدمات مشتریانش تماس گرفتم بهم گفتن که اول یه بک آپ بگیر بعدبا iTunes ا restore factoryکن.من اینکارو کردم و گوشیم خوب شد .ولی کمتر ار یه هفته 2باره همون مشکل پیش اومد الانم دادم به یه فروشگاه گفتن خبر میدیم بهت که قابل تعمیره یا چی

نظر

سلام. آقا منم این مشکل رو دارم یه 5s کارکرده خریدم بعد چند روز یهو آنتن رفت و رو serching گیر کرده. حتی وقتی سیم کارتو در میاری باید no sim بزنه ولی بازم میزنه serching ریستور هم کردم.ولی فرقی نمیکنه.موندم دیگه چه کنم.اگه نظری دارید بدید.ممنون میشم.

Sent from my C6602 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط حاتی نمایش پست ها
                        سلام،منم تقریبا یه ساله گوشیمو خریدم،12فروردین این مشکل "searching..."واسه گوشیم اتفاف افتاد،وقتی بردم اپ استور گفت مشکلش سخت افراریه و باید بازش کنیم،ترسیدم اومدم خونه رفتم تو سایت اپل با خدمات مشتریانش تماس گرفتم بهم گفتن که اول یه بک آپ بگیر بعدبا iTunes ا restore factoryکن.من اینکارو کردم و گوشیم خوب شد .ولی کمتر ار یه هفته 2باره همون مشکل پیش اومد الانم دادم به یه فروشگاه گفتن خبر میدیم بهت که قابل تعمیره یا چی
                        سلام.آقا گوشیت تعمیر شد؟

Sent from my C6602 using Tapatalk

نظر

بعضي اوقات خرابي باطري هم باعث اين مشكل ميشه اونهايي كه اين مشكل رو دارن تعويض باطري رو هم امتحان كنن ويكبار هم reset network كنن
                          Setting -general-reset- reset network setting

- - - - - - - - - -

بعضي اوقات خرابي باطري هم باعث اين مشكل ميشه اونهايي كه اين مشكل رو دارن تعويض باطري رو هم امتحان كنن ويكبار هم reset network كنن
                          Setting -general-reset- reset network setting

نظر

صبر کنید ..
                          X