اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ کردن ایفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
    ربطی به ریستور نداره اگر کسی ورژن آخر باشه باید دوباره ریستور کنه این درست نیست به ورژن آی او اس مربوط است و اپل با آپدیت های بیشتر این مشکل را تا حدودی حل کرده و با آمدن ورژن جدید کلا حل خواهد شد

Sent from my iPhone 5S
    دوست گرامی اپدیت کردن به شیوه ota گاهی اوقات این چنین مشکلاتی رو درست میکنه که با ریستور مجدد از طریق ایتونز برطرف میشه

نظر

• سلام،
      من چند ماه با مشکل داغ کردن دست به گریبان بودم و فاروم های متعدد خارجی رو خوندم تا به نتیجه رسیدم.
      روش کار به این صورت بود که اول جیلبریک کردم در ورژن ۸.۱.۲ سپس توییک top و mobile terminal (ios7) رو نصب کردم و با تایپ فرمان top -u در mobile terminal پروسس هام رو بر اساس مصرف cpu از زیاد به کم مشاهده کردم.
      پروسسی به نام locationd دایما در کل روز در حال مصرف ۱۰۰ درصدی cpu بود.
      با دستور killall app ( استفاده از این دستور جزییات داره که پیشنهاد میکنم سرچ کنید) این پروسس رو end task کردم و دیدم مشکل حل شد!
      ولی با این حال چند وقت بعد دوباره سروکلش پیدا شد و متوجه شدم که من چند لحظه قبل از اون، تنظیم ساعت گوشی را از اتوماتیک گذاشتم رو دستی! تنظیم ساعت رو دوباره روی اتوماتیک گذاشتم و دوباره پروسس locationd رو end task کردم و الان یکی دو هفته ای میشه که مشکل داغی و خالی شدن باطری ظرف ۱ ساعت و نیم را ندارم.
      موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط p9kia نمایش پست ها
        سلام،
        من چند ماه با مشکل داغ کردن دست به گریبان بودم و فاروم های متعدد خارجی رو خوندم تا به نتیجه رسیدم.
        روش کار به این صورت بود که اول جیلبریک کردم در ورژن ۸.۱.۲ سپس توییک top و mobile terminal (ios7) رو نصب کردم و با تایپ فرمان top -u در mobile terminal پروسس هام رو بر اساس مصرف cpu از زیاد به کم مشاهده کردم.
        پروسسی به نام locationd دایما در کل روز در حال مصرف ۱۰۰ درصدی cpu بود.
        با دستور killall app ( استفاده از این دستور جزییات داره که پیشنهاد میکنم سرچ کنید) این پروسس رو end task کردم و دیدم مشکل حل شد!
        ولی با این حال چند وقت بعد دوباره سروکلش پیدا شد و متوجه شدم که من چند لحظه قبل از اون، تنظیم ساعت گوشی را از اتوماتیک گذاشتم رو دستی! تنظیم ساعت رو دوباره روی اتوماتیک گذاشتم و دوباره پروسس locationd رو end task کردم و الان یکی دو هفته ای میشه که مشکل داغی و خالی شدن باطری ظرف ۱ ساعت و نیم را ندارم.
        موفق باشید.
        سلام
        این فرمانی که گفتید (top -u) تو mobileterminal ارور میده
        ویرایش توسط sinister : https://i-phone.ir/forums/member/96507-sinister در ساعت 06-01-2015, 03:05 AM

نظر

• locationd که در واقع مخفف location daemon هست مربوط به location service گوشی میشه ! حالا چرا در اون لحظه حجم زیاد پروسس رو داشته معلوم نیست !

اما داغ کردن های اخیر معمولا مربوط به تغییراتی هست که در شبکه مخابرات در حال اتفاق افتادنه ( راه اندازی آزمایشی 3g و ..... )

نظر

• توییک top رو نصب کردید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
              locationd که در واقع مخفف location daemon هست مربوط به location service گوشی میشه ! حالا چرا در اون لحظه حجم زیاد پروسس رو داشته معلوم نیست !

اما داغ کردن های اخیر معمولا مربوط به تغییراتی هست که در شبکه مخابرات در حال اتفاق افتادنه ( راه اندازی آزمایشی 3g و ..... )
              یه سرچ ساده تو اینترنت بزنید میبینید خیلی ها با فعالیت غیرطبیعی این پروسس مواجه هستند.
              هرچی هست تاحالا راه حل جامعی واسش پیدا نشده. امیدوارم تو ورژن 8.2 نبینیم این مشکلو دوباره.

نظر

• نصب توییک battery info رو هم توصیه میکنم.
                با نصب این توییک درصد مصرف باطری اپلیکیشن ها و پروسس های پس زمینه ایفون رو در setting,general, usage, battery usage میتونید ببینید.
                در حالت عادی فقط مصرف اپلیکیشن ها در این قسمت دیده میشه.

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان
                  من همه صفحات قبلی رو خوندم حدود 7 روزه من آیفون 5اس خریدم و به ورژن 8.1.2 آپدیتش کردم همون روز دوم.مشکل داغ شدن رو من هم دارم اما مساله اینجاس که همیشه داغ نمیشه مثلا امروز برای تست حدود 15 دقیقه گیم بازی کردم و خیلی کم گرن شد که طبیعی هستش اما مثلا وقتی با تنظیمات ساده دارم کار میکنم یا توی اپ استور گشت میزنم گوشی داغ میشه البته نه در حدی که بسوزونه فک کنم حول حوش 50 درجه میرسه حالا یکم این ور و اون ور منتها برای کار ساده فک میکنم این حد داغ شدن غیر عادی هستش.مساله ای که هست اینه دیشب با شارژ زیر 20 درصد که دشاتم گیم بازی میکردم به شدت داغ شد اما امروز با شارژ 80% اصلا داغ نشد.حالا چند تا مورد هست اگر میشه جواب بدید (گوشیمو نه ریستور کردم و نه باتریشو خالی کردم و شارژ کردم چند بار هیچ کدوم از کارهارو انجام ندادم) و اینکه تو حالت عادی که استفاده نمیکنم کاملا سرد هست و فقط موقع استفاده گرم میشه
                  1.علت داغ شدن میتونه از درصد پایین باتری باشه؟ یعنی وقتی زیر 20% هست به باتری فشار بیاد؟
                  2.اینکه مثلا گاهی داغ میکنه و گاهی نمیکنه از چی میتونه باشه؟
                  اگر میشه راهنمایی کنید

نظر

• آقا درصد استفاده از cpu تو حالتی که هیچ برنامه ای باز نیست تقریبا نزدیک 70% مونده اشکال از همینه؟؟؟
                    ویرایش توسط pouya_f89 : https://i-phone.ir/forums/member/179121-pouya_f89 در ساعت 07-01-2015, 12:23 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya_f89 نمایش پست ها
                      آقا درصد استفاده از cpu تو حالتی که هیچ برنامه ای باز نیست تقریبا نزدیک 70% مونده اشکال از همینه؟؟؟
                      با چه برنامه ای تست میگیرید؟

نت رو خاموش کنید و تست کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با دو تا نرم افزار system monitor و ioptimizer هردو نتیجه یکسان نشون میدن .گوشیمو خاموش کردم دوباره روشن کردم درصد اومد رو 4 اینا از اون موقع دیگه بالا نرفتنه و نتیجتا گرم هم نشده
                        فقط مساله اینجاس که میترسم دوباره تکرار شه و علتشو نمیدونم
                        ویرایش توسط pouya_f89 : https://i-phone.ir/forums/member/179121-pouya_f89 در ساعت 07-01-2015, 12:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط se7en_boy نمایش پست ها
                          احساس میکنم وقتی با واتس اپ و وایبر کار میکنم شارژش زود تموم میشه و داغ میکنه.ولی در کل مصرفش خیلی رفته بالا
                          عزیز آخرین جواب این تاپیک مال منه برو بخون و اینم بگم برای شما و کسایی که موقع کارهای عادی و کم حجم گوشیتون به شدت داغ میکنه یه برنامه که درصد cpu رو نشون میده دانلود کنید و چک کنید دصد cpu usage نباید بالای 10 بره .من این مشکل رو داشتم cpu در حالت عادی با 70% داشت کار میکرد حتی وقتی شما گیم باز میکنید تو گوشی به طور مداوم cpu درگیر نیست و نوسان داره ولی اینکه مدام cpu با درصد بالایی کار کنه هم باعث داغ شدن میشه و هم عمر باتری رو کم میکنه که دلیلش هم احتمالا تداخل نرم افزاری هست که هیچ بعید نیست.اگه به تازگی آپدیتش کردید یا برنامه زیاد روش نصب کردید یه خاموش روشن بکنید ببینید حل میشه یا نه و یا اون نرم افزاری که باعث تداخل میشه رو پیدا کنید.در غیر این صورت مشکل یکم پیچیدس! و اینم بگم وایبر یا برنامه های مشابه نباید اون قدری گوشی رو داغ بکنن که احساسش کرد موقع گیم های گرافیک بالا هم گوشی گرم شدنش عادیه اما نه اینکه بسوزونه ! البته قاب فلزی رسانای بهتری نسبت به پلاستیکه یکم هم به همین خاطر فکر میکنید بیشتر از گوشی های دیگه گرم میشه !
                          ویرایش توسط pouya_f89 : https://i-phone.ir/forums/member/179121-pouya_f89 در ساعت 16-01-2015, 05:47 PM

نظر

• گوشي منم چندوقت يه بار اينجور ميشه،ديروزم تا يكم باهاش كار كردم خيلي داغ شد جوري كه گفتم الان ميسوزه برنامه هام رو بستم بهتر شد الان ديگه اصلاً داغ نيست نذار برنامه هات زياد باز بمونن كارت تموم شد ببندش،ماوس گوشيت رو فعال كن كه زياد از دكمه home استفاده نكني ،درضمن كابل گوشيتم اگه فابريك نيست چك كن ببين تقلبي نباشه فقط با كابل اصلي آيفون رو شارژ كن تقلبي باطري رو خراب ميكنه

- - - - - - - - - -

گوشي منم چندوقت يه بار اينجور ميشه،ديروزم تا يكم باهاش كار كردم خيلي داغ شد جوري كه گفتم الان ميسوزه برنامه هام رو بستم بهتر شد الان ديگه اصلاً داغ نيست نذار برنامه هات زياد باز بمونن كارت تموم شد ببندش،ماوس گوشيت رو فعال كن كه زياد از دكمه home استفاده نكني ،درضمن كابل گوشيتم اگه فابريك نيست چك كن ببين تقلبي نباشه فقط با كابل اصلي آيفون رو شارژ كن تقلبي باطري رو خراب ميكنه

نظر

صبر کنید ..
                            X