اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آنلاک iPhone 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آنلاک iPhone 5s

سلام

دوستان یه ایفون 5s دستم رسیده با این مشخصات:
    Version = 7.0.6(11B651)
    Modem Frimware = 1.03.02
    Operator = T-Mobile
    جیلبریک نیست

چجوری میتونم آنلاکش کنم!؟

ممنون

با ۴۰۰تومن برات آنلاکش میکنن یه سرچ تو گوگل بکن تا ارایه کنندگان سرویس آنلاک رو پیدا کنی.

نظر

نوشته اصلی توسط iCNA نمایش پست ها
      با ۴۰۰تومن برات آنلاکش میکنن یه سرچ تو گوگل بکن تا ارایه کنندگان سرویس آنلاک رو پیدا کنی.

خو من اگه میخواستم پول بدم که اینجا نمیپرسیدم!

نظر

نوشته اصلی توسط Farzin-PC نمایش پست ها

خو من اگه میخواستم پول بدم که اینجا نمیپرسیدم!
        راه دیگری ندارد، باید هزینه آنلاک را بپردازید

نظر

نوشته اصلی توسط parhaam نمایش پست ها
          راه دیگری ندارد، باید هزینه آنلاک را بپردازید
          آخه میشه مگه!!!
          باید یه راهی باشه دیگه!!

آیفون انجمن خارجی مثل xda نداره؟!

نظر

آخه میشه مگه!!!

باید یه راهی باشه دیگه!!

آیفون انجمن خارجی مثل xda نداره؟!
            عزیز چرا داری چونه میزنی ؟!
            در مقاطعی کار نشد داره دوست عزیز ، 5اس رو فقط باید با پول آنلاک کرد ، البته RSIM 9 pro هم شاید احتمالاً روش جواب بده ، من خودم امتحان نکردم ولی روی بسته بندیش و توی سایتش زده ساپورت میکنه (که البته به ورژن ios و ... بستگی داره)

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
              عزیز چرا داری چونه میزنی ؟!
              در مقاطعی کار نشد داره دوست عزیز ، 5اس رو فقط باید با پول آنلاک کرد ، البته RSIM 9 pro هم شاید احتمالاً روش جواب بده ، من خودم امتحان نکردم ولی روی بسته بندیش و توی سایتش زده ساپورت میکنه (که البته به ورژن ios و ... بستگی داره)
              عزیز چونه نمیزنم
              مشکل اینه که من هر وقت تو انجمن های آیفون و iOS سوالی پرسیدم بلافاصله بهم گفتن نمیشه! باید پول بدی و از این حرفااا!!
              به خاطر همین دید من نسبت به این انجمن ها خراب شده! همش فکر میکنم دارن میپیچونن که پول بگیرن!
              به هر حال ممنون

نظر

عزیز چونه نمیزنم
                مشکل اینه که من هر وقت تو انجمن های آیفون و iOS سوالی پرسیدم بلافاصله بهم گفتن نمیشه! باید پول بدی و از این حرفااا!!
                به خاطر همین دید من نسبت به این انجمن ها خراب شده! همش فکر میکنم دارن میپیچونن که پول بگیرن!
                به هر حال ممنون
                دیدت خراب نشه
                چون ای او اس یه سیستم متن باز نیست خیلی از کارایی رو که رو اندروید شما به راحتی انجام میدید اینجا سخته و یا نشدنیه و حتما باید یکی روش کار کرده باشه که متاسفانه نکردن
                اما اندروید خیلی راحت تر انجام میشه و در بسیاری موارد راه ساده و مشخصی داره

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

نظر

عزیز چونه نمیزنم
                  به هر حال ممنون
                  وقتی آیفون میخایی دستت بگیری هزینش رو هم باید بدی، هیجا جنس خوب رو مفت نمیدن. اگه آنلاک کردن مفت بود خیلی ها هستن زرنگتر از من و شما اینکارو می کردن.

بهترین گزینه برای شما هم آنلاک رسمی هست. با توجه به ورژن ios میشه از rsim استفاده کرد ولی اونم همچین خیلی ارزونتر از آنلاک کردن رسمی نیست.

نظر

صبر کنید ..
                  X