اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل صفحه گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل صفحه گوشی

سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید من دیروز گوشیمو بردم مدرسه که مدیر اومد تو کلاسمون و من هم گوشی رو تو کفشم گذاشتم جالا بغل صفحه یه چیزی اومده مثل این که صفخه گوشی بهش فشار وارد بشه عکس هم تا دقایقی دیگر میزارم
    الان میخوام بدونم درست میشه یا نه؟
    قیمت درست شدنش چقدر هست؟

http://upload7.ir/imgs/2014-03/72752134199277549423.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-03/72711254269717965308.jpg

نظر

ايفون ٥ هست يا ٥ اس؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

5sهستش
        الان که نگاه کردم کوشیم یکم کج شده

- - - - - - - - - -

از همین سمت صفحه که سفید شده یکم کج هم شده

نظر

*تورو خدا کمکم کنید خرجش حدودا چقدر میشه؟

نظر

در مورده کج شدنش که هیچی در مورده اون خط ها هم برا فشاره که به گوشی اومده همون طور که خودت گفتی باش سر کن یا بفروش یکی دیگه بخر ندی تعمیر بهتره چون کاریش نمیشه کرد

نظر

سفیدی تو صفحه نمایش به خاطر کج شدن گوشی هست و این سفیدی بسیار کم و در وقسمتی نواری که دور گوشی هست سیاهه و بسیار ریز هست در اون جا قرار دارد

- - - - - - - - - -

امروز هم پسرداییم ایفون داره کنار گوشی اون گذاشتم متوجه شدم که مقدار کمی کج هستش از اون طرف دیگر کج نیست

نظر

دوستان ممنون هستم الان گوشی رو فشار دادم سفیدیش رفت فقط یه مقدار کمی کجهست که اونو هم حساب نکنیم بهتره
                اگه مشتری هم بود میفروشم

نظر

ببر دفتر سایت واست صافکاری میکنن ، دستگاه صافکاری دارن

نظر

ممنون دوست عزیزم تو شهر خورمون 30تومان صافکاریش کردن درست شد

- - - - - - - - - -

یکی کاربر ها تو خاص پیام داده بود600صفحه نمایش میشه 800هم قابش از دوستان خواهشم میکنی وقتی چیزی نمیدونید علکی به مردم استرس ایجاد نکنید

نظر

مشکل صفحه گوشی

دوست عزيز پيغام رو بنده دادم ... عرض كردم ٤٥٠ و ٦٠٠ اون هم براي تعويض شاسي اصلي گوشي و تعويض صفحه نمايش ... من نه كاسب هستم و نه تعميركار و نيتم اعلام قيمتي بود كه در الاعدين گرفتم... در ادامه هم عرض كردم كه اصلا ارزش نداره هزينه تعويض كني و اگر مسئله خاصي نيست مدارا كن ...
                      شما علاوه بر دروغ گفتن در مورد قيمت ادب رو رعايت نكردي .
                      موفق باشي

ویرایش توسط dontsee : https://i-phone.ir/forums/member/14148-dontsee در ساعت 13-03-2014, 05:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amir-abedini نمایش پست ها
                        دوستان ممنون هستم الان گوشی رو فشار دادم سفیدیش رفت فقط یه مقدار کمی کجهست که اونو هم حساب نکنیم بهتره
                        اگه مشتری هم بود میفروشم
                        سلام دادا اگه تهرانی ببر مرکز موبایل بفروشش ! اگه طرف خریدار پرسید چرا داری میفروشی بگو از رنگ مشکی خوشم نمیاد میخواد سفید بخرم یا گولد بخرم! اینطوری میتونی با کمی ضرر جابه جا کنی ولی بگی برای فروش به خاطر مشکلش طرف خریدار میزنه تو سر مال! تعویض کن به بهانه رنگ!
                        یاعلی

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ru نمایش پست ها
                          سلام دادا اگه تهرانی ببر مرکز موبایل بفروشش ! اگه طرف خریدار پرسید چرا داری میفروشی بگو از رنگ مشکی خوشم نمیاد میخواد سفید بخرم یا گولد بخرم! اینطوری میتونی با کمی ضرر جابه جا کنی ولی بگی برای فروش به خاطر مشکلش طرف خریدار میزنه تو سر مال! تعویض کن به بهانه رنگ!
                          یاعلی
                          ماشاالله راهنمايييييييييي ايولللللل

نظر

صبر کنید ..
                          X