اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف بی دلیل اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مصرف بی دلیل اینترنت

سلام

من دیروز یه 5s گلد گرفتم از وقتی اکتیوش کردم وقتی وای فای رو روشن میکنم تا موقعی که وای فای رو خاموش نکنم همینجوری اینترنت مصرف میکنه،هیچ چیزی هم رو گوشی نریختم.
    به اخرین ورژن یعنی 7.0.6 هم ریستور کردم ولی مشکلش حل نشد.
    اموزش که توی سایت بود هم انجام دادم.

لطفا راهنمایی کنید.
    اگر برنامه ای هست که بتونم بفهمم اینترنت مصرفی برای چه برنامه ای تو گوشی هست لطفا معرفی کنید

نوشته اصلی توسط ahmadra.2520 نمایش پست ها
    سلام

من دیروز یه 5s گلد گرفتم از وقتی اکتیوش کردم وقتی وای فای رو روشن میکنم تا موقعی که وای فای رو خاموش نکنم همینجوری اینترنت مصرف میکنه،هیچ چیزی هم رو گوشی نریختم.
    به اخرین ورژن یعنی 7.0.6 هم ریستور کردم ولی مشکلش حل نشد.
    اموزش که توی سایت بود هم انجام دادم.

لطفا راهنمایی کنید.
    اگر برنامه ای هست که بتونم بفهمم اینترنت مصرفی برای چه برنامه ای تو گوشی هست لطفا معرفی کنید
    نرم افزارهای چیز پی ان نصب نکردین؟ من این مشکل رو داشتم(البته تو PC) فهمیدم که مشکل از ف ر ی گ ی ت بود. البته ه ا ت ا س پ ا ت هم بیخودی ترافیک مصرف میکنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نه هیچی نصب نکردم

نظر

کلا از وای فای استفاده کنی حجم مصرفی بیشتر میشه. چون دیتای تلف شده خیلی بشتره و هر بار که دیتا پک به اصطلاح lost میشه، مجبوره دوباره درخواست بده و یه مقدار send و مقدار بیشتری receive هم استفاده میشه
        این مشکل رو من با مک بوکم داشتم. توی 2 ساعت 500 مگ مصرف کرد!!! من این حجم رو توی دو هفته مصرف میکردم!
        ویرایش توسط Fouad-PES : https://i-phone.ir/forums/member/12030-fouad-pes در ساعت 12-03-2014, 12:03 PM

نظر

نمی دونم داستان چیه جالب اینه که چیزی دانلود نمیکنه و حجم حافظه گوشی پر نمیشه

نظر

Setting-icloud-photo stream خاموش كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سلام
              پيرو صحبتهاي دوستان من 5s گرفتم و سيستم عاملش رو هم ارتقا دادم ولي از وقتيكه سيستم عاملش آپ ديت شده كنار علامت واي فاي و يا E جي پي آر اس، يه چيزي مي چرخه كه انگار داره از اينترنت استفاده مي كنه ولي وقتي يه صفحه باز مي كنم مثلا contact list يا sms اون حالت رو نداره. الان نه مي تونم از اينترنت استفاده كنم و نه مي تونم app ها مو آپ ديت كنم. مي شه لطفا راهنماييم كنيد؟

نظر

سلام من هم این مشکل راداشتم ولی باریست کردن نتورک درست شد

نظر

صبر کنید ..
                X