اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ كردن برنامه هنگام دانلود از اپل استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ كردن برنامه هنگام دانلود از اپل استور

سلام دوستان،من تا الان كلي برنامه دانلود كردم ولي ديسب وسط دانلود يكدفعه برنامه قاط زد و ديگه دانلود نشد الان پاك هم نميشه در حالت waiting هنگ كرده نه دانلود ميشه نه پاك.در ضمن از اپل استورم بيرون اومدم و رفتم ولي فايده نداره.لطفا كمك كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط moeenis نمایش پست ها
    سلام دوستان،من تا الان كلي برنامه دانلود كردم ولي ديسب وسط دانلود يكدفعه برنامه قاط زد و ديگه دانلود نشد الان پاك هم نميشه در حالت waiting هنگ كرده نه دانلود ميشه نه پاك.در ضمن از اپل استورم بيرون اومدم و رفتم ولي فايده نداره.لطفا كمك كنيد.

سلام ، خوب پیش میاد مشکلی نیست !! گوشی رو یک بار خاموش روشن کن احتمالا درست میشه !! اگه نشد خودش بعد از یه مدت مسلما درست میشه !! منم گاهی اینجوری شده برنامه هام

نظر

سلام .
      بهترين روش گوشى رو به سيستم اتصال بدين ، بعد با ايتونز همون برنامه رو نصب كنيد .
      مشكل برطرف ميشه .

نظر

مرسي از شما دوستان ممنونم واقعا

نظر

مرسي از شما دوستان ممنونم واقعا

خواهش میکنم ...

برای تشکر دکمه سپاس کافی است ....

نظر

نميشه به itunes وصل شم،نميدونم اينجا جاش هست يا نه ولي وقتي برنامه اي ميگيرم در كامپيوتر با وجود اينكه از قسمت اپل استور athorize ميكنم لب تاپ را ولي اجازه نميده بريرم تو گوشي ميگه گوشيت بايد Arhorize بشه.چرا؟گوشي چه جورArhorize ميشه؟در ضمن از گوشي برنامه زياد دانلود كردم

نظر

سلام مي خواستم يك تاپيك جديد باز كنم ميگه شما اجازه نداريد قبلا ٢تا تاپيك باز كرده بودم ولي الان نميزاره،من با toptalk از گوشيم استفاده ميكنم.سوال اصليم در مورد برنامه ibook بود قبلا كتاب دانلود ميكردم ميخوندم الان دانلود ميكنم ولي در ibook باز نميكنه.ممنون ميشم اين ٢سوال منو جواب بديد

نظر

صبر کنید ..
              X