اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جیلبریک کردن آیفون 5 اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل جیلبریک کردن آیفون 5 اس

سلام دوستان من آیفون 5 اس رو تازه خریدم مدل A1533 الان میخوام با evasi0n1.0.2 جیل کنم که میگه ساپورت نمیشه . اطقا راهنمایی کنید

نوشته اصلی توسط BERMUDA1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان من آیفون 5 اس رو تازه خریدم مدل A1533 الان میخوام با evasi0n1.0.2 جیل کنم که میگه ساپورت نمیشه . اطقا راهنمایی کنید
    خو evasi0n 1.0.7 رو بگیر و باهاش جیلبرک کن

نظر

سلام

کمپانی معظم اپل که همه برنامه هاش رایگان هست! و هر چیزی که نیاز داری رو میتونی دانلود کنی! با ip ایران هم که جدیدا مشکلی نداره!
      اگه واسه بازی میخوای چرا بالای 2 تومن پولشو دادی؟ میرفتی کنسول بازی میخردی!
      عزیزم از گوشیت لذت ببر! نه اینکه با جیلبریک کردن این لذت رو بر خودت با خراب شدن گوشیت از بین ببری!
      همیشه همه چیز دست نخورده و فابریک کارخانه ایی خودش لذت بخشه!

نظر

مشکل جیلبریک کردن آیفون 5 اس

نوشته اصلی توسط mohammad_ru نمایش پست ها
        سلام

کمپانی معظم اپل که همه برنامه هاش رایگان هست! و هر چیزی که نیاز داری رو میتونی دانلود کنی! با ip ایران هم که جدیدا مشکلی نداره!
        اگه واسه بازی میخوای چرا بالای 2 تومن پولشو دادی؟ میرفتی کنسول بازی میخردی!
        عزیزم از گوشیت لذت ببر! نه اینکه با جیلبریک کردن این لذت رو بر خودت با خراب شدن گوشیت از بین ببری!
        همیشه همه چیز دست نخورده و فابریک کارخانه ایی خودش لذت بخشه!
        سلام ، خوب نظر شما کاملا میتونه درست باشه و میتونه هم نباشه !! یه سوال مطرح هستش اینجا !! آیا شما اگه یه کنسول بازی بخری مثلا ps4 یا ps3 یا xbox1 ، ترجیح میدی جیلبریک کنی یا در واقع کپی خور کنی ، یا اینکه بازم بصورت اوریجینال ادامه میدی ؟؟ من همیشه میگم اونی که باید جیلبریک بشه دیواس های اپل هست و اونی که نباید بشه کنسول های بازی !! چرا؟؟ چون جیلبریک کردن محصولات اپل در حد ۹۰ یا ۹۵٪ مطمئن هستش و هیچ اختلالی در استفاده از اینترنت یا بازی کردن آنلاین ایجاد نمیکنه و فقط اون امکاناتی رو که اپل بصورت فابریک برای کاربرها نگذاشته رو باز میکنه !! و بر عکس این قضیه دقیقا کنسول های بازی هستند که با کپی خور شدن و جیلبریک شدن نه تنها هیچ امکانی بهشون اضافه نمیشه بلکه امکان استفاده از بازی ها بصورت آنلاین هم از کاربر تا حد زیادی گرفته میشه !! و اینکه دیوایس های اپل با یه ریستور ساده دوباره به حالت اوریجینال برمیگرده و فقط و فقط در صورت استفاده نامناسب از امکانات جیلبریک هستس که خراب میشن یا گاهی مشکل ایجاد میشه براشون !! در مورد کنسول های بازی هم این نکته رو بگم که بازی کردن بصورت آفلاین و بدون آپدیت در دنیای امروز ، کار بچه های ۵..۶ ساله هستش و هیچ لذتی نداره !! نتیجه اینکه در محصولات اپل جیلبریک بودن یا اوریجینال بودن تفاوتی بجز خارج شدن دیوایس از گارانتی نداره !! و اینکه اوریجینال بمونی برتری خاصی نسبت به جیلبریک شدن نداره !! درست بر عکس کنسول های بازی که اوریجینال بودن ۱۰۰ ٪ مزیت داره ولی مزیت جیلبریک کردن فقط برای تعداد بازی تازه اونم بصورت آفلاین هستش بدون آپدیت !! تازه اپل کسی رو ban نمیکنه ولی اونا بمحض مشاهده کوچیکترین غفلت ban میکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 13-03-2014, 02:13 AM

نظر

صبر کنید ..
        X