اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 01 هنگام ریستور آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 01 هنگام ریستور آیفون 5s

سلام دوستان . من چند روز پیش آیفونم رو ریستور کردم ولی ارور 01 داد آخرش و توی حالت ریکاوری مونده ... با تینی آمبرلا هم امتحان کردم درست نشد .. لطفا راهنمایی کنید دوستان چکارش کنم

ارور 01 هنگام ریستور آیفون 5s

نوشته اصلی توسط alireza1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من چند روز پیش آیفونم رو ریستور کردم ولی ارور 01 داد آخرش و توی حالت ریکاوری مونده ... با تینی آمبرلا هم امتحان کردم درست نشد .. لطفا راهنمایی کنید دوستان چکارش کنم

پیغام خطا 1 مربوط میشه به سه مورد:

1- نسخه iTunes قدیمیه و باید آخرین نسخه رو نصب کنید.
    2- نسخه iOS که میخواین ریستور کنین از نسخه ای که روی گوشی هست پایین تره که طبیعتا امکان Downgrade وجود نداره.
    3- کابل یا پورت USB مشکل داره و باید عوض کنین و امتحان کنین.
    ویرایش توسط Behzad83 : https://i-phone.ir/forums/member/154632-behzad83 در ساعت 23-02-2014, 02:58 PM

نظر

این کارا رو انجام دادم ریستور شروع شد ... نزدیک به وسط های کار بود که یکدفعه ارور شماره 3 رو داد ... اینو دیگه چکارش کنم دوستان ؟
      لطفا راهنمایی کنید . ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط alireza.1990 نمایش پست ها
        این کارا رو انجام دادم ریستور شروع شد ... نزدیک به وسط های کار بود که یکدفعه ارور شماره 3 رو داد ... اینو دیگه چکارش کنم دوستان ؟
        لطفا راهنمایی کنید . ممنون
        والا تا جايى كه من ميدونم، خود Support اپل نميدونه اين شماره خطا به چه دليل بوجود مياد و تقريبا اونايى كه باهاش مواجه شدن، هنوزم درگيرشن.

نظر

به به ... پس فعلا باید درگیر این ارور باشیم .

نظر

منم همین مشکل و دارم ورژن گوشیم 7.1 بود میخواستم دوباره ریستورش کنم به 7.1 خطای شماره ۳ میگیره

نظر

سلام منم مشکل بالا رو دارم
              ۵ اس ریستور میشه اخر کار استپ میکنه بعد یه مدت ارور سه ۳ میده

نظر

راسی همه کارای روتین رو انجام دادم اول ارور یک ۱ بود حالا ۳

نظر

صبر کنید ..
                X